با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

به گزارش تیم اعزامی به مسابقات دوازدهمین المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور، تيم عملياتي- ورزشي سازمان آتش ­نشاني اصفهان در دومین روز از برگزاري دوازدهمین المپیاد عملياتي – ورزشي آتش نشانان سراسر کشور به میزبانی شهر یزد، در رشته آبرسانی با موتور پمپ پرتال با ۲۹ تيم ديگر حاضر در اين رشته به رقابت پرداخت ، و در نهایت با رکورد ۴۰ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه مقام اولی این رشته را از آن خود كرد و تیم آتش نشانی شاهرود با رکورد ۴۲ ثانیه و ۲ صدم ثانیه مقام دوم و کاشان با رکورد ۴۳ ثانیه و ۳ صدم ثانیه مقام سومی را از آن خود کردند.

 در مجموع نتايج نهايي در ۲ رشته­ آبرساني با موتور پمپ­ پرتابل و عملیاتی ترکیبی، سازمان آتش ­نشاني شاهرود با اقتدار و قدرت، جايگاه نخست دوازدهمین المپياد آتش­نشانان كشور را كسب و كاپ قهرماني مسابقات را بالاي سر برد و تيم­هاي ساری و کرج نيز به ترتيب در جايگاه دوم و سوم این المپياد قرار گرفتند.

لازم بذکر است در این المپیاد ورزشی  تیم سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار در مجموع مقام دهم مسابقات را به خود اختصاص داد و آقای احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی شهریار بعنوان داور مسابقات حضور داشتند.

526

527

530

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز