با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 06:27 روز چهارشنبه بیست و نهم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد یکدستگاه کامیون با تیر برق واقع درشهریار،تقاطع غیر همسطح سپاه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و امداد گران با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  یکدستگاه کامیون به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی به تیر چراغ برق برخورد نموده که منجر به  مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری فرد مصدوم باهمکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان و محل تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

3322

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:22 عصر روز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف دو دستگاه خودرو سبک واقع در شهریار،بلوار آزادگان،روبروی پمپ گاز گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 701 کهنز را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو L90 به علت بی احتیاطی با یکدستگاه نیسان پارک شده  برخورد نموده و منجر به بروز خسارت مالی و مصدوم شدن دو نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهورگردید.

 

726

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روباه  محبوس شده در داخل گودال توسط آتش نشانان شهریار رهاسازی و به محیط زیست انتقال داده شد.

ساعت 09:00 صبح روز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده روباه داخل گودال واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان درختی به طرف جعفریه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید روباه فوق در داخل گودال محبوس گردید بود  که توسط آتش نشانان رهاسازی و به محیط زیست انتقال داده شد.

727

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:42 روز یکشنبه بیست و پنجم فروردین ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار درخواست  انتقال فرد مصدوم از طبقه همکف به طبقه چهارم واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان یاس شرقی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی  را با امکانات و تجهیزات کامل  راهی محل نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید فردی حدودا 24 ساله که بدلیل مصدومیت شدید قادر به انتقال به طبقات فوقانی نبود با تلاش آتش نشانان و با هماهنگی خانواده بوسیله بسکت به واحد طبقه چهارم منتقل شد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:28 روز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،کوچه شهید احمد رهگذر،کوچه هومن گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار  را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز