با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:38 روز  چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده سگ در داخل گودال واقع در شهریار،شهرک ASP گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 601 جعفریه را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده سگ در محل فوق محبوس شده  که با تلاش آتش نشانان بدون هیچ گونه آسیبی به حیوان مذکور رهاسازی صورت پذیرفت.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:20 روز چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط پاکت مصالح ساختمانی بر روی شخصی  واقع در جاده شهریار به کرج،بعد از خدمات موتوری شهرداری شهریارگزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید پاکت حمل مصالح ساختمانی به علت نقص فنی در سیستم بچینگ بر روی کارگری حدودا 22 ساله سقوط کرده و منجر به محبوس و مصدوم شدن شخص مذکور گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل و با رعایت نکات ایمنی فرد مذکور از محل مورد نظر رهاسازی و با همکاری اورزانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد.

1358

1359

1360

1361

1362

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:01 روز چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن سه نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان طالقانی،خیابان شهید درخشان،بن بست ارغوان گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و سه نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:49  بامداد روز چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط  یک اصله درخت بر روی یکدستگاه خودرو سواری واقع در شهریار،کهنز،جنب مسجد امیر المومنین(ع) گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد ونجات ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و امدادگران  با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک اصله درخت  به علت وزش باد دچار شکستگی شده و منجر به سقوط بر روی یکدستگاه خودرو ساینا گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل محل  درخت از محل مذکور جمع آوری و رفع خطر گردید.

1348

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:05 روز دوشنبه چهاردهم مردادماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گازگرفتگی سه نفر از شهروندان واقع در شهریار،بلوار نواب،کوچه تابستان گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سه نفر از شهروندان به علت نشت گاز منواکسید کربن دچار گازگرفتگی شدند که با همکاری اورژانس 115 شهریار  مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال  یافتند.

00000

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز