با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:01 روز یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن سه نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،شهرک شهید عباسپور،خیابان غزل چهارم گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و سه نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

به گزارش پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار برق‌گرفتگی یک نفر در ساعت 08:26 صبح روز یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه نودوهشت به سامانه 125 آتش‌نشانی شهریار اعلام و بلا فاصله ستاد فرماندهی سازمان  آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه واقع در دانشکده دامپزشکی شهریار اعزام نمود.

بر اساس این گزارش و با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد مردی حدودا 40 ساله به نام(ع.غ) در داخل اتاقک دانشکده مذکور در حال سرقت کابل برق بود که دچار برق گرفتگی شده که بلافاصله با حضور امداد برق و قطع کامل جریان برق فرد مصدوم  با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد.

3322

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:02 روز شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه نودو هشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در حیاط خلوت یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،خیابان مخابرات،روبروی باشگاه نام آوران گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در محل مذکور محبوس شده  بود که با تلاش آتش نشانان رهاسازی صورت پذیرفت.

7004

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:08 روز شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار آبگرفتگی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،حیابان کوثر دوم ،مجتمع الماس سوم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلا فاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی از زیر سینک ظرفشوئی دچار آبگرفتگی شده بود که با هماهنگی نیروی انتظامی درب واحد گشوده و پس از بستن شیراصلی آب محل تحویل نیروی انتظامی گردید.

931

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:45 روز جمعه بیست و هفتم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار انحراف یکدستگاه خودرو پراید از مسیر جاده واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،بلوار شهید مدرس،ورودی هشتم شرقی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امداد گران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف  و منجر به مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

3322

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز