با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:18 روز چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار بسته شدن درب  ضد سرقت یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز دو مخابرات،کوچه شکوفه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید درب ورودی یک واحد مسکونی(ضد سرقت) به علت جریان وزش باد بسته شده که با تلاش نیروهای امدادی سازمان باهماهنگی نیروی انتظامی و مالک  درب  واحد بازگشائی شد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:35 روز چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس تلفنی از بیمارستان امام سجاد(ع) با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر گیر کردن یک حلقه انگشتر در انگشت دست پیرزنی حدودا 85 ساله ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را به بیمارستان مذکور اعزام و نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

914

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:09 روز سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک نفر در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان شهید دنیا مالی،خیابان چهارم شرقی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید پسر بچه ای ده ساله به علت معیوب بودن قفل در اتاق خواب یک واحد مسکونی محبوس شده بود که با تلاش نیروهای امدادی سازمان و هماهنگی با مالک رهاسازی فرد صورت پذیرفت.

909

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:42 روز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه نودو هشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در تراس یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،انتهای بلوار مدرس،کوچه ساعت گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در تراس واحد مذکور محبوس شده  بود که با تلاش آتش نشانان رهاسازی صورت پذیرفت.

905

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت  12:54 روز یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق علفزار واقع در شهریار،عباس آباد،کوچه رعنا گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید علف های خشک یک قطعه زمین توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش جلوگیری به عمل آمد.

893

894

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز