با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیستم اردیبهشت ماه نود ویک ساعت 23:05 شخصی بامراجعه حضوری به ایستگاه مرکزی آتش نشانی شهریار که دو حلقه انگشتر تیتانیوم در دست وی گیر کرده ومتورم شده بود توسط نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار با برش دو حلقه انگشتر از دست فرد خارج گردید.

 


پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیستم اردیبهشت ماه نودویک ساعت 19:35 یک قلاده گربه که در داخل لوله بخاری در طبقه دوم گیر کرده بود واز یک لوله مشترک برای دو واحد بصورت نا ایمن استفاده می شد و با توجه به اینکه در طبقه دوم لوله کور شده بود توسط نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار با کندن دیوار به اندازه درپوش منجر به رهائی گربه گردید ودوقلاده گربه دیگر که از سمت برزنت کولر که پاره شده بود وارد واحد شدند از دریچه کانال کولر واحد 2 خارج شدند.

لازم بذکر است توصیه های لازم در خصوص دودکش به مالک واحد داده شد.

 


پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیستم اردیبهشت ماه نودویک ساعت 17:30 مردی حدودا 23 ساله به علت تعمیر پمپ به داخل چاه رفته و در نیمه راه باتوجه به خلاص شدن گیربکس به شدت به کف چاه سقوط کرده که منجر به شکستگی مچ دست وپای وی گردیده بود که نیروهای امداد ونجات سازمان آتش نشانی شهریار فرد را از داخل چاه 70 متری به بیرون انتقال وسپس به بیمارستان اعزام نمودند.

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه بیستم اردیبهشت ماه نودویک ساعت 12:07 بر اثر برخورد یکدستگاه پژو 405 با خودرو پراید منجر به جدا شدن چرخ جلو سمت راست پژو وکشیده شدن خودرو بر روی زمین وایجاد جرقه ودر نهایت آتش سوزی گردیده بود که با حضور نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار حریق اطفاء گردید.

لازم بذکر است این حادثه مصدومی نداشته وبه کل خودرو پژو،گلگیر وچراغ عقب پراید خسارت وارد گردید وباتوجه به اینکه محل حادثه در محدوده فاز 3 اندیشه بود مکان تحویل آتش نشانی فاز 3 شد.

 

 


پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در مورخه هفدهم اردیبهشت ماه نودویک ساعت 03:06 بامداد در جاده شهریار به طرف هفت جوی یکدستگاه خودرو پژو 405 با کامیون کمپرسی برخورد نموده که منجر به کشته شدن سه نفر گردیده بود که با حضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار در محل حادثه وبا استفاده از تجهیزات امداد ونجات دو نفر از سرنشینان را بیرون کشیده ویک نفر دیگر که در زیر کامیون مانده بود توسط یکدستگاه جرثقیل کامیون رابلند کرده ونفر سوم رابیرون آوردند.

لازم بذکر است باتوجه به شدت تصادف افراد فوت شده قابل شناسائی نبودند وباتوجه به اینکه حادثه در محدوده شهرقدس بود محل تحویل آتش نشانی شهرقدس گردید.

 


 

 


مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز