با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:08 روز جمعه بیستم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو پارس واقع در شهریار،میدان معادن به طرف تهران،نرسیده به ورودی شهر قدس گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 801 رضی آباد را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با موانع ، واژگون و منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری محل تحویل پلیس راهور گردید.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

873

874

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:55 روز جمعه بیستم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریارانحراف یکدستگاه خودرو پژو 405 از مسیر جاده واقع درشهریار،بلوار چیتگر،روبروی بیمارستان نور گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پژو 405 به علت سرعت بالا و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با جدول متوقف و منجر به مصدوم شدن سه نفر از سرنشین خودرو فوق و بروز خسارت مالی به خودرو مذکور گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور گردید.

3322

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 03:59 روز جمعه بیستم اردیبهشت ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک شهروند در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،وائین،بعد از میدان امام خمینی(ره)،کوچه رستگار گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید محصلی حدودا 16 ساله  به علت معیوب بودن قفل در اتاق خواب یک واحد مسکونی  محبوس شده بود که با تلاش نیروهای امدادی سازمان  بوسیله نردبان شخص مورد نظر رهاسازی شد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:45 روز پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه نودو هشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در داخل داکت حمام یک واحد مسکونی واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،کوچه شهید زمانپور گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در داخل داکت حمام محبوس شده  بود که با تلاش آتش نشانان رهاسازی صورت پذیرفت.

4257

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:29 بامداد روز پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک نفر در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،شهرک صدف،بوستان چهاردهم غربی،کوچه اسفند گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مردی حدودا 38 ساله به علت معیوب بودن قفل سرویس بهداشتی ، محبوس شده بود که با تلاش نیروهای امدادی سازمان رهاسازی فرد صورت پذیرفت.

0.0.0.0

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز