با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:11 روز جمعه بیست و هشتم تیر ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار نشت گاز شهری از قسمت علمک گاز واقع در شهریار،بلوار 17 شهریور،خیابان عبدالحمید گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ  ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید علمک گاز دچار نشت گاز شهری گردیده بود  که ضمن ایمن سازی کامل ،محل مورد نظر توسط امداد گاز رفع خطر گردید.

1256

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:18 روز جمعه بیست و هشتم تیرماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار لانه گذاری زنبور در یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،حصارزیرک،خیابان ولیعصر(عج)،کوچه ولی عصر دوم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد ونجات ایستگاه 201 امیریه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید تعداد کثیری زنبور در پشت پنجره یکباب منزل مسکونی اقدام به لانه گذاری نموده بودند و موجب سلب آسایش ساکنین گردیده بود که در این عملیات آتش نشانان نسبت به جمع آوری کندو فوق اقدام نمودند.

8284

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:06 روز  جمعه بیست و هشتم تیر ماه نودو هشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گیر کردن پای محصلی در داخل پل آهنی واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت پنجم،کوچه نرگس گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید پای محصلی حدودا 10 ساله در داخل پل فلزی گیر کرده که با تلاش آتش نشانان بوسیله تجهیزات نجات پای فرد آزاد و رها گردید.

1252

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 11:08،18:46 روز جمعه بیست و هشتم تیر ماه نودوهشت طی دو مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن پنج نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،امیریه،خیابان شهید رفیعی،کوچه شهید جعفری 2-شهریار،شهرک شاهد،خیابان یاس غربی گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 201 امیریه و 101 مرکزی را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و پنج نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:45 روز پنجشنبه بیست و هفتم تیر ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار انحراف یکدستگاه کامیون از مسیر جاده واقع در شهریار،چهار راه محمدآباد به طرف تالار ایران گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 801 رضی آباد را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه یکدستگاه کامیون کمپرسی به علت ترکیدگی لاستیک از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با تیر برق متوقف گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت و قطع سرباطری محل تحویل پلیس راهور گردید.

1259

1260

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز