با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن سه نفر در سه واحد مسکونی به شرح ذیل گزارش وبلافاصله ستادفرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حوادث نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سه شهروند در سه واحد مسکونی به علت معیوب بودن مغزی قفل درب ورودی محبوس شده بودند که با تلاش نیروهای امدادی سازمان و هماهنگی مالک با بازنمودن درب واحد رهاسازی افراد صورت پذیرفت.

1-ساعت 13:47 روز پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ماه نودوهشت واقع در شهریار،وائین،خیابان مخابرات،کوچه رجاء

2-ساعت 19:56 روز پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ماه نودوهشت واقع در شهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره) به طرف بلوار رسول اکرم(ص)

3-ساعت 06:19 روز شنبه بیست و ششم بهمن ماه نودوهشت واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان شقایق سیزدهم

0.0.0.0

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:04 روز چهارشنبه بیست و سوم بهمن نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گازگرفتگی دو نفر از شهروندان واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو نفر از شهروندان به علت نشت گاز منواکسید کربن در یک واحد مسکونی دچار گازگرفتگی شدند که سریعا با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال  یافتند.

00000

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز چهارشنبه و پنجشنبه بیست و سوم لغایت بیست و چهارم بهمن ماه نودوهشت چندین مورد ترکیدگی لوله آب منازل  در اثر سرما و یخبندان به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل و نظارت مستقیم مهندس کریمی رئیس سازمان نسبت به تخلیه آب اقدام نمودند.

1-ساعت 15:23 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان دانش،کوچه معلم

2-ساعت 21:13 واقع در شهریار،خیابان انقلاب،کوچه انصار

3-ساعت 23:25 واقع در شهریار،شهرک مریم،خیابان حافظ

4-ساعت 07:08 واقع در شهریار،میدان معلم،کوچه بسیج

2298

2299

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:25  روز دوشنبه بیست و یکم بهمن نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد یکدستگاه خودرو سواری با تیر برق واقع در شهریار،بلوار شورا،ورودی کردزار گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 601 جعفریه را به صدا درآورد و امداد گران با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  یکدستگاه خودرو مزدا سواری به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی به تیر چراغ برق فشار قوی برخورد نموده که منجر به  مصدوم شدن دو نفر و بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم باهمکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:52 روز دوشنبه بیست و یکم بهمن ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار آبگرفتگی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،خیابان طالقانی،کوچه شهید ملک محمدی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی به علت مسدود بودن لوله فاضلاب دچار آبگرفتگی شده بود که با بستن شیراصلی آب محل رفع خطر گردید.

2283

2284

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز