با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:19 روز یکشنبه دوم تیر ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار انحراف یکدستگاه خودرو پراید از مسیر اصلی واقع در شهریار،بلوار شهیدان مداحی،روبروی رستوران سارای گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 201 امیریه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و  در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به علتی نامعلوم پس از انحراف ازمسیر جاده با یک اصله درخت برخورد نموده، واژگون و منجر به مصدوم شدن یک نفر و  بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری محل تحویل پلیس راهور گردید.

1138

1139

1140

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 04:18 صبح روز شنبه یکم تیر ماه نودوهشت با مراجعه حضوری خانمی حدودا 29 ساله به ایستگاه مرکزی آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

1118

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:55 روز جمعه سی و یکم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اقدام به خودکشی شخصی واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان بوستان هشتم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین و در حضور نیروی انتظامی مشاهده گردید خانمی حدودا 21 ساله به علت مصرف مشروبات الکلی و قرص بی هوش شده و قصد خودکشی را داشته که بلافاصله با تلاش آتش نشانان  فرد مسموم توسط اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد و محل تحویل نیروی انتظامی گردید.

3150

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز جمعه سی و یکم خرداد ماه نودوهشت  طی چند مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن تعدادی از شهروندان در چند واحد مسکونی به شرح ذیل گزارش و ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های مذکور را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید تعدادی شهروند به علت بسته شدن درب ضد سرقت و....درواحد های مسکونی  محبوس شده بودند که با تلاش نیروهای امدادی سازمان و هماهنگی مالک با بازنمودن درب واحدها رهاسازی افراد صورت پذیرفت.

1-ساعت 00:14 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان ارغوان نوزدهم

2-ساعت 07:56 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،فواصل خیابان دوازدهم و سیزدهم غربی

3-ساعت 22:47 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان آبشار

4-ساعت 01:33 واقع ذر شهریار،شهرک کاروان،خیابان سعدی،خیابان گلستان چهارم

1120

1121

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:52 روز پنجشنبه سی ام خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع در شهریار،بلوار شهید شیخی،بالاتر از تالار ایران گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با چهار اصله درخت و موانع ، واژگون و منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری محل تحویل پلیس راهور گردید.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

1114

1115

1116

1117

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز