با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:00 روز چهارشنبه سی ام بهمن ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه اتوبوس واقع درشهریار،شهرک صدف،ابتدای خیابان بیات جنوبی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه اتوبوس به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین میزان خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 24 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 4 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

بیست و هشتم بهمن ماه نودوهشت

1-ساعت 11:30 محبوس یک نفر از شهروندان در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،میدان فجر

2-ساعت 15:00 محبوس دو کودک در اتاق خواب یک واحد مسکونی واقع در شهریار،میدان فجر،کوچه شهامت

3-ساعت 19:11 حریق یک اصله درخت واقع در شهریار،رضی آباد بالا،نرسیده به موتورخانه

بیست و نهم بهمن ماه نودوهشت

4-ساعت 03:27 حریق اتاقک نگهبانی واقع در شهریار،میدان نماز به طرف تهران نرسیده به رضی آباد

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 07:35 روز یکشنبه بیست و هفتم بهمن ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکباب مغازه واقع در شهریار،میدان نماز،روبروی پمپ بنزین گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مغازه فوق  به علتی نامعلوم  طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

2318

2319

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:40 بامداد روز یکشنبه بیست و هفتم بهمن ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،شهرک صدف،خیابان بوستان پانزدهم،ساختمان آدینه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی از قسمت پذیرائی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که قسمتی از حریق توسط افراد حاضر در محل کنترل و منجر به مصدوم شدن دو نفر(خانمی 30 ساله و مردی 35 ساله)گردیده بود که  با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء کامل و تخلیه دود با رم فن از گسترش آتش به واحد های مجاور و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

2316

2317

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:35 روز جمعه بیست و پنجم بهمن ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق بالکن یک واحد مسکونی واقع درشهریار،شهرک شاهد،مجتمع آریو 2 گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید بالکن یک واحد مسکونی به علت وازگونی منقل زغال بر روی سطل پلاستیکی و سرایت آن به پکیج و شیلنگ گاز  طعمه حریق شده و منجر به بروز خسارت به وسایل موجود در بالکن گردیده بود که با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

0.0.0.0

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز