با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به اهمیت برقراری و اجرای ضوابط ایمنی در محل احداث پروژه میوه و تره بار شهریار،کارشناسان حوزه پیشگیری سازمان ضمن بررسی نقشه های معماری و سازه بصورت میدانی از محل بازدید و دستورالعمل و ضوابط قابل اجراء به مجری طرح ابلاغ گردید.

بدیهی است عملیات تعبیه و اجرای تجهیزات ایمنی در محل بصورت مستمر توسط عوامل سازمان رصد خواهد شد.

932

 

917

918

919

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده جلسه رئیس سازمان با معاونین ومسئولین ایستگاهها و واحدهای سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار در روز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه نودوهشت راس ساعت 13:30 با تلاوت چند از کلام الله مجید در محل سازمان آتش نشانی برگزار گردید.در این جلسه رئیس سازمان ضمن یاداوری و تاکید بر ضرورت  حفظ و صیانت از اموال و تجهیزات سازمان به تشریح اهداف و برنامه های آتی ولزوم اهتمام و جدیت کلیه مسئولین در جهت دستیابی به این اهداف که همانا ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان  پرداخته وتقسیم وظایف وپیگیری موضوعات محوله تا اخذ نتیجه قطعی وتکریم ارباب رجوع وحادثه دیدگان وحفظ حقوق شهروندی را از اهم وظایف همه کارکنان برشمرد.

در این جلسه مسئولین ایستگاه ها و واحدهای سازمان برنامه های پیشنهادی خود را ارائه نمودند.

 

904

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه بیست و سوم  اردیبهشت ماه نودو هشت  دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهدای گمنام آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی و را بصورت تئوری و عملی جمعا به مدت سه ساعت  توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان در محل مدرسه فوق طی نمودند.

898

899

900

901

902

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی صورت گرفته در روز یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه نودوهشت جلسه مدیران آتش نشانی غرب استان تهران به ریاست مهندس مقاری رئیس ستاد هماهنگی آتش نشانان استان تهران و به میزبانی سازمان آتش نشانی شهریار در محل مرکز آموزش سازمان واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی برگزار گردید.

890

891

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه نودوهشت پرسنل عملیاتی ایستگاه مرکزی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار آموزش کار با نردبان 32 متری را از ساعت 08:00 الی 10:00 توسط مهندس پوراحمدی معاونت عملیات سازمان در محل ایستگاه فوق  طی نمودند.

885

886

887

888

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز