با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی برنامه ریزی صورت گرفته دومین و سومین دوره مقدماتی آتش نشانان داوطلب آقا و دبیرستان آتش نشانی در روزهای یکشنبه و دوشنبه نهم و دهم اردیبهشت ماه نودوهشت در محل مرکز آموزش آتش نشانی شهریار زیر نظر مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان برگزار گردید.

لازم بذکر است پس از پایان آموزش  به افراد شرکت کننده با برگزاری آزمون کتبی و عملی گواهینامه مربوطه اعطاء میگردد.

783

784

785

786

787

790

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

 

بسم الله الرحمن الرحیم

و امرهم شورا بینهم

نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی که زمینه ساز تاثیرگذار ی عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه گردید بیانگر تاثیر جدی تر مردم در اداره امور شهر و روستا است و کمترین نقش این روز ، عطف توجه جامعه به عملکرد نهادی می باشد که طی چند دوره فعالیت خود، جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری هر شهر و روستا بدست آورده است .

بی تردید شوراها بي واسطه ترين حلقه ارتباطي شهروندان، با حاكميت جامعه هستند  . حفظ هويت و اصالت شهرها و روستاها ، ترويج فرهنگ نظم و قانون  و  گسترش نمادهاي دين و اخلاق و اهتمام به سلامت محيط زيست از وظایف اصلی این نهاد مردمی است.

اين روز را به همه  اعضای محترم شوراها که با وظيفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمايند تبريک و تهنيت عرض می نمايم و از خداوند سبحان توفیق خدمت رسانی وسيع، اهتمام به پیشرفت و توسعه عمرانی و فرهنگی شهرها و روستا های ایران عزیز را ا در سالی که مزین به نام"رونق تولید" شده است  مسئلت دارم.

778

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به اهمیت ارتقاء سطخ کمی و کیفی سامانه ارتباطی حادثه دیدگان با حوزه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی،سیستم سامانه 125 سازمان از ابتدای سال جاری با انجام تغیرات لازم و استفاده از امکانات روز مخابراتی با هدف ارائه بهتر و بهینه به شهروندان ارتقاء داده شد.

777

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه نودوهشت پرسنل عملیاتی ایستگاه مرکزی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار آموزش لوله کشی در ساختمان های بلند جهت اطفاء حریق را از ساعت 09:30 الی 11:30 توسط مهندس پوراحمدی معاونت عملیات سازمان در محل ایستگاه فوق  طی نمودند.

776

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده  دانش آموزان دبیرستان دخترانه گلشن آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی  را بصورت تئوری و عملی جمعا به مدت چهار ساعت  توسط مهندس خسروی مسئول و مربی  آموزش در محل مدرسه فوق طی نمودند.

772

773

774

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز