با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در آستانه فرا رسیدن شب چهارشنبه پایان سال، به منظور پیشگیری از حوادث تلخ احتمالی، تمامی نیروهای آتش نشانی در سطح شهر شهریار و نقاط پرتردد مستقر خواهند شد.                                                                                              

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار، احمد کریمی با ابراز این مطلب افزود: طی برنامه ریزی های انجام شده علاوه بر آماده باش تمامی ایستگاه های آتش نشانی در شب چهارشنبه پایان سال، چندین گروه ویژه با حضور کلیه آتش نشانان مجهز به تجهیزات مخصوص و خاموش کننده ها به همراه خودرو سبک و سنگین آتش نشانی برای سه شنبه پایان سال، در سطح شهر آماده باش خواهند بود.        

وی ادامه داد: برای تامین ایمنی شهروندان و همیاری با آنان در شب چهارشنبه پایان سال، ناوگان خودرویی و آتش نشانان با استقرار12دستگاه خودرو سبک و 11 دستگاه خودرو سنگین و10 دستگاه موتورسیکلت آتش نشانی به همراه تیم های پیاده در سطح شهر شهریار شامل: میدان ها، چهارراه ها، معابر و حاشیه برخی جاده ها از ساعت 15:30 روز سه شنبه 22 اسفندماه تا پایان این مراسم آماده خدمت رسانی هستند.                      

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهریار، تصریح کرد: در این روز، تمامی مسئولین ایستگاه آتش نشانی با خودروهای سازمانی به طور مستمر در خیابان ها و معابر به گشت زنی پرداخته و وضعیت ایمنی نقاط مختلف شهر را تحت کنترل قرار می دهند.          

کریمی از عموم شهروندان خواست ضمن پرهیز از ریختن مایعات قابل اشتعال بر روی آتش، از روش کردن آتش های بزرگ که موجب آتش گرفتن درختان، کابل ها و بالکن های ساختمان ها می شود، خوددرای کنند و در هنگام بروز هر گونه حادثه ای، سریعاً مراتب را به سامانه 125 و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در سطح شهر اطلاع دهند و در صورت مشاهده خودروهای آتش نشانی حین اعزام به ماموریت، مسیر را برای تردد این خودروها باز نگه دارند.    

1614                                                            

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز