با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار، ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار پس از دریافت تماس های تلفنی شهروندان مبنی بر آتش گرفتن یک باب مغازه در بلوار شورا نرسیده به میدان فلسطین، ساعت 10:08 دقیقه صبح روز یکشنبه زنگ ایستگاه جعفریه را بصدا درآورد و آتش نشانان این ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

به گفته مهدی پور احمدی معاون عملیات سازمان، هنگام حضور آتش نشانان در محل حادثه، بدلیل وجود مواد اشتعال زا از قبیل زغال، پشتی، فرش و ... در قهوه خانه، شعله های زیاد آتش همراه با دود مشاهده گردید.

وی افزود : آتش نشانان بلافاصله پس از تجهیز شدن به وسایل انفرادی و استفاده از ابزار مربوط با رعایت موارد ایمنی اقدام به باز کردن مسیر تخلیه دود نموده و سپس با برداشتن یک رشته لوله ی آبدهی برای خاموش کردن شعله های آتشی که از تمامی تخت ها و پوشالهای استفاده شده جهت دکور بر می خواست را خاموش کردند و سپس از سرایت این آتش سوزی به اطراف جلوگیری کرده و به ایمن سازی کامل محل پرداختند. این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، از شهروندان درخواست نمود قبل از ترک محیط حتما موارد ایمنی را بررسی نمایند.

 

 

50

51

52

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز