با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

                پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

مهندس کاویانی شهردار شهریار در دومین روز از آغاز سال نو بهمراه علی بابایی سرپرست شهرداری منطقه یک اندیشه ، فاتحی نیا معاونت فنی وعمرانی و خسروی سرپرست سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی از ایستگاه ۳۰۱ فاز یک اندیشه بازدید نمودند.

به گزارش واحد خبر واطلاع رسانی مدیریت ارتباطات وامور بین الملل:مهندس کاویانی شهردار شهریار در این بازدید ضمن عرض تبریک شروع سال جدید به کلیه همکاران وآرزوی سلامتی وتوفیق روز افزون، از زحمات شبانه روزی پرسنل آتش نشانی وخدمات شهری در خصوص ضدعفونی وگندزدایی سطح شهر جهت مقابله با ویروس کرونا تقدیر وتشکر نمود.

شهردار شهریار با اشاره به نامگذاری سال۹۹از سوی رهبر معظم انقلاب به سال جهش تولید گفت کلیه حوزه های شهرداری باید در سال جدید در راستای خدمت به شهروندان و جلب رضایتمندی ارباب رجوع جهش داشته باشند.

مهندس کاویانی در ادامه با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای آتش نشان و با بیان اینکه شغل آتش نشانی به طور مستقیم با جان ومال شهروندان ارتباط دارد از خرید تجهیزات انفرادی و تجهیز ناوگان خودرویی آتش نشانی خبر داد.

شهردار شهریار طی سخنانی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در سازمان از ورود نیروهای جدیدی که موفق به گذراندن آزمون های مربوطه شدند در آینده نزدیک خبر داد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد :با عنایت به اینکه یک آتش نشان باید در همه حال آمادگی بدنی خود را حفظ کند بایدکلیه ایستگاه های آتش نشانی به لوازم ورزشی تجهیز شوند.

شهردار شهریار بالا بردن آگاهی شهروندان را ازطریق راه اندازی وفعال کردن مرکز آموزش جهت کاهش حوادث و افزایش ایمنی را امری ضروری دانست و خواستار استفاده از تجربیات،دانش و ظرفیت نخبه ها شد.

مهندس کاویانی در ادامه از خودرو إسکانیا که به تازگی خریداری و به ناوگان خودرویی سازمان اضافه شده بازدید نموده و از تجهیز آن به کلیه امکانات و لوازم با اعتباری بالغ بر ۴۵میلیارد ریال خبر داد.

شهردار شهریار در خصوص رفاه پرسنل نیز گفت در بودجه سال ۹۹اعتبارات لازم جهت رفاهیات و بیمه تکمیلی کلیه پرسنل در راستای افزایش روحیه و نشاط آنان در نظر گرفته شده است

وی در پایان نیز با اشاره به وضعیت کنونی کشور جهت مقابله با ویروس کرونا و تلاش شبانه روزی کادر درمانی در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس از کلیه شهروندان خواست حتی المقدور در خانه بمانند تا به امید خداوند متعال بتوأنیم ویروس کرونا را شکست دهیم.

enews etoolsfile bazidi991 279d0056 d575 4e8c 936c fedbf53e108e

bazdid994

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز