آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:30 روز  سه شنبه بیست و چهارم فروردین ماه هزارو چهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،بلوار شهداء،ساختمان شورای حل اختلاف گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

2150

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:03 روز یکشنبه بیست و دوم فروردین ماه هزاروچهارصد ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهریاردر جريان يک مورد اقدام به خودکشي واقع در شهریار،کهنز،بلوار آزادگان قرار گرفت و بلافاصله مهدی پور احمدی معاونت عملیات سازمان و امدادگران ايستگاه های 701 کهنز در محل حضور یافتند.
هنگام حضور ماموران آتش نشاني مشاهده گردید  جوانی حدودا سی و یک ساله بنام(ب.ف) به بهانه مشکلات خانوادگی و شکستن شیشه یکباب مغازه قصد خودکشی  را داشت که پس از  مذاکره عوامل آتش نشانی با وی از این اقدام صرف نظر، از مرگ نجات و جهت بررسی بیشتر تحویل اورژانس اجتماعی گردید.

00753

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:17 روز  جمعه بیستم فروردین ماه هزارو چهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان شهید بهشتی،کوچه ستایش گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

2150

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:48  روز جمعه بیستم فروردین ماه هزاروچهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار انحراف یکدستگاه خودرو سواری از مسیر جاده واقع درشهریار،بلوار شهید کلهر،قبل از سه راه اندیشه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو تیبا به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس برخورد با جدول در داخل جوی آب واژگون که ضمن بروز خسارت مالی  یک مصدوم برجای گذاشت که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری فرد مذکوربا هماهنگی اورژانس مستفر در محل حادثه از داخل خودرو خارج و جهت ادامه درمان به مرکز درمانی انتقال و محل تحویل عوامل انتظامی گردید.

00751

00752

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:40 روز پنجشنبه نوزدهم فروردین ماه هزاروچهارصد طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده سگ در داخل چاه واقع درشهریار،اسکمان،کوچه عدل گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 501 رزکان را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده سگ در داخل چاه سقوط کرده و محبوس شده که با تلاش آتش نشانان و با استفاده از تجهیزات  رها سازی حیوان مذکور صورت پذیرفت.

00749

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

00288

حمید رضا دمرچی لو

سرپرست سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf