با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

به گزارش پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار با دریافت خبر خودرو در حال سقوط در جوی آب بی درنگ آتش نشانان ایستگاه  101 مرکزی را ساعت 23:30 روز دوشنبه سی ام اردیبهشت ماه نودوهشت به محل حادثه واقع در شهریار،شهرک صدف،ورودی پارک دانشجو اعزام نمود.
بنابراین گزارش با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد به علت انحراف یکدستگاه خودرو سمند از مسیر جاده ،خودرو مذکور در حال واژگونی در داخل جوی آب بود که بلافاصله با ایمن سازی محل حادثه و بستن نوارهای هشدار آتش نشانی از هر گونه حوادث بعدی جلوگیری کرده و با بکارگیری تجهیزات ویژه از سقوط خودرو مذکور به داخل جوی آب جلوگیری به عمل آمد.

956

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

یکدستگاه خودرو تیبا که دچار نشت بنزین شده بود با تلاش آتش نشانان از بروز انفجار و آتش سوزی در آن جلوگیری شد.

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 آتش نشانی شهریار بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را راس ساعت 15:12 روز دوشنبه سی ام اردیبهشت ماه نودوهشت واقع در جاده شهریار به تهران،ابتدای ورودی رضی آباد بالا اعزام نمود.
بر اساس این گزارش یکدستگاه خودرو تیبا که دچار نشت بنزین شده بود و احتمال وقوع حادثه برای خودرو مذکور وجود داشت آتش نشانان  ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین توصیه های لازم را به مالک خودرو فوق ارائه نمودند.

954

955

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

روزدوشنبه سی ام اردیبهشت ماه نودوهشت پرسنل عملیاتی ایستگاه مرکزی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار آموزش کار با نردبان 32 متری را از ساعت 08:00 الی 10:00 توسط مهندس پوراحمدی معاونت عملیات سازمان در محل ایستگاه فوق  طی نمودند.

935

936

937

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:01 بامداد روز دوشنبه سی ام اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار بسته شدن درب یک واحد مسکونی واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان بیات جنوبی،خیابان بوستان چهاردهم غربی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید درب ورودی یک واحد مسکونی به علت معیوب بودن مغزی قفل بسته شده بود که با تلاش نیروهای امدادی سازمان باهماهنگی نیروی انتظامی و مالک  درب  واحد بازگشائی شد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:01 روز یکشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن سه نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،شهرک شهید عباسپور،خیابان غزل چهارم گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و سه نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز