با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساکنان یک واحد مسکونی به دلیل ورود خفاش  وحشت کردند و از آتش نشانان برای به دام انداختن این مهمان ناخوانده کمک خواستند.

ساعت 21:41  روز چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ماه نودوهشت  طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 آتش نشانی شهریار از حضور دو خفاش به داخل واحد مسکونی واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان شقایق ششم خبر داد که بلافاصله نیروهای عملیاتی وامدادونجات ایستگاه 101مرکزی آتش نشانی شهریار با حضور در واحد فوق پس از به دام انداختن، خفاش ها را به محیط زیست انتقال دادند.

0.0.0.0

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:00 روز چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گازگرفتگی دو نفر از شهروندان واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،فواصل خیابان یکم و شاهد شرقی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو نفر از شهروندان به علت نشت گاز منواکسید کربن دچار گازگرفتگی شدند که با همکاری اورژانس 115 شهریار  مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال  یافتند.

00000

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:26 عصرروز چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ماه نودوهشت ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهریاردر جريان يک مورد اقدام به خودکشي واقع در شهریار،امیریه،پشت استادیوم بوستان قرار گرفت و بلافاصله امدادگران ايستگاه های 201 امیریه و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل  به  محل حادثه  اعزام نمود.
هنگام حضور ماموران آتش نشاني مشاهده گردید مردی حدودا 38  ساله بنام (ب.ا)  دارای مشکلات روحی قصد خودکشی و سقوط از پنجره طبقه دوم یک واحد مسکونی را داشت که با تلاش به موقع آتش نشانان شخص مذکور از محل مورد اشاره به داخل واحد هدایت و از مرگ نجات داده شد.
3150

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:43 روز چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ماه نودوهشت با مراجعه حضوری خانمی حدودا 19 ساله به ایستگاه 201 آتش نشانی شهریار(امیریه) که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

4506

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:33 روز سه شنبه بیست و ششم شهریور ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده سگ در پشت درب یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان سیزدهم شرقی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده سگ در محل فوق محبوس شده  که با تلاش آتش نشانان رهاسازی صورت پذیرفت.

1562

1563

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز