آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

نجات گربه محبوس

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 8:16 سه شنبه 99/7/8 صدای زنگ تلفن سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار خبر از محبوسی یک قلاده گربه در خیابان معلم شهریار می داد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شهریار (401) به محل حادثه اعزام و در بدو ورود مشاهده گردید یک قلاده گربه در قسمت بالکن ساختمان محبوس و برای ساکنان ایجاد مزاحمت کرده که بلافاصله بوسیله تجهیزات نسبت به صید و رها سازی اقدام لازم صورت پذیرفت.

 

134

محبوسی داخل آسانسور

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 24 ساعت گذشته طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار، 2 مورد محبوسی داخل آسانسور گزارش گردید. تیم های عملیاتی سازمان با اعزام به محل های اعلامی 4   نفر از شهروندان را که در کابین آسانسور محبوس شده بودند، نجات دادند. از مدیران ساختمان ها درخواست می گردد با انجام سرویس دوره ای آسانسور و نصب برق اضطراری از بروز حوادثی اینچنین جلوگیری  به عمل آورند.

 

20

تصادف خودرو ( زیرگذر سپاه )

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:51 جمعه 99/7/4 صدای زنگ تلفن سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار خبر از برخورد دو دستگاه خودرو در زیر گذر سپاه میداد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه مرکزی (101) به محل حادثه اعزام و در بدو ورود مشاهده گردید دو دستگاه به هم برخورد نموده و باعث مصدوم شدن 4 نفر از سرنشینان دو خودرو شده بود. آتش نشانان اعزامی نسبت به ایمن سازی محیط اقدام و محل تصادف تحویل عوامل محترم انتظامی گردید.

 

294

تصادف خودرو

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 8:26 پنجشنبه مورخ 99/7/3 صدای زنگ تلفن سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار خبر از تصادف شدید خودرو حوالی شهرک شاهد میداد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شهرک جعفریه و خودروی نجات ایستگاه مرکزی به محل حادثه اعزام و در بدو ورود مشاهده گردید یکدستگاه خودروی تیبا از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با تیر برق متوقف شده بود. متاسفانه بدلیل شدت جراحات وارده طبق اعلام پرسنل محترم اورژانس حاضر در صحنه راننده خودرو در دم جان سپرده بود  که  آتش نشانان اعزامی نسبت به ایمن سازی محیط و رها سازی فرد مذکور  اقدام و محل تحویل عوامل محترم انتظامی گردید.  

 

293

محبوسی گربه

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:54 جمعه 99/7/4 تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار مبنی بر محبوسی یک قلاده گربه در محمد آباد خبر می داد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه رضی آباد به محل حادثه اعزام و در بدو ورود مشاهده گردید یک قلاده گربه در زیر پله محبوس و برای ساکنین ایجاد مزاحمت کرده که بلافاصله نسبت به رها سازی اقدام لازم صورت پذیرفت.

134