با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:59 روز شنبه ششم بهمن ماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گازگرفتگی دو نفر از شهروندان واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت دوم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو نفر از شهروندان به علت نشت گاز منواکسید کربن دچار گازگرفتگی شدند که با همکاری اورژانس 115 شهریار  مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال  یافتند.

00000

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:55  روز جمعه پنجم بهمن ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو 206 واقع در جاده شهریار به طرف تهران،ابتدای ورودی شهر قدس گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های 801 رضی آباد و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف،واژگون و منجر به مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115  به بیمارستان انتقال  و محل تحویل پلیس راهور گردید.

294

295

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:04 روز جمعه پنجم بهمن ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در بالکن یک واحد مسکونی واقع در شهریار،عباس آباد،کوچه نسیم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در محل فوق محبوس شده  که با تلاش آتش نشانان رهاسازی صورت پذیرفت.

4257

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

یکدستگاه خودرو پراید که دچار نشت گاز LPG شده بود با تلاش آتش نشانان از بروز انفجار و آتش سوزی در آن جلوگیری شد.

پس از اطلاع رسانی  به سامانه 125 آتش نشانی شهریار بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را ساعت 15:57 روز پنجشنبه چهارم بهمن ماه نودوهفت به محل مورد اشاره واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،بلوار شهید دنیا مالی،فواصل خیابان سوم و چهارم غربی اعزام نمود.
بر اساس این گزارش یکدستگاه خودرو پراید که دچار نشتی گاز LPG شده بود و احتمال وقوع حادثه برای خودرو مذکور وجود داشت آتش نشانان دراولین مرحله پس از هماهنگی با نیروی انتظمی و مالک خودرو با رعایت نکات ایمنی پس از باز نمودن درب صندوق عقب و قطع شیر اصلی سیلندر LPG از ادامه نشت گاز و بروز انفجار و آتش سوزی جلوگیری نمودند و پس از ایمن سازی کامل محل خودرو مذکور به تعمیرگاه منتقل گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

یکدستگاه موتور سیکیلت که در اثر برخورد یکدستگاه خودرو سنگین دچار نشت بنزین شده بود با تلاش آتش نشانان از بروز انفجار و آتش سوزی  جلوگیری شد.

پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 آتش نشانی شهریار بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را راس ساعت 19:07 روز چهارشنبه سوم بهمن ماه نودوهفت واقع درشهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،روبروی بانک ملی اعزام نمود.
بر اساس این گزارش یکدستگاه خودرو بادسان پارک شده ناگهان شروع به حرکت نموده و پس از برخورد با یکدستگاه مونور سیکیلت پارک شده  دچار نشت بنزین شده بود و احتمال وقوع حادثه برای خودرو های مذکور وجود داشت آتش نشانان  ضمن ایمن سازی کامل و جلوگیری از نشت بنزین توصیه های لازم را به مالک خودرو های فوق ارائه نمودند.

292

293

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز