با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:39 روز جمعه ششم تیرماه نودو نه با مراجعه حضوری مردی حدودا 27 ساله به ایستگاه 601 آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

3263

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:44 روز جمعه ششم تیر ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط یک اصله درخت واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،ابتدای خیابان هشتم غربی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد ونجات ایستگاه 301 اندیشه را به صدا درآورد و امدادگران  با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک اصله درخت به علت وزش باد شدید دچار شکستگی شده که ضمن ایمن سازی کامل محل با همکاری فضای سبز شهرداری از محل مذکور جمع آوری و رفع خطر گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:48 روز چهارشنبه چهارم خرداد ماه نودونه  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار وجود یک حلقه مار در سکوی زباله  گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امداد گران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل به محل حادثه اعزام نمود.

در بدو ورود مامورین مشاهده شد که یک حلقه مار در داخل سکوی زباله  رویت شده و باعث رعب و وحشت افراد حاضر در محل گردیده بود که در این عملیات، آتش نشانان،مار را با استفاده از تجهیزات نجات(مار گیری) صید کرده و به نگرانی آنان خاتمه داده و آرامش را به آنان باز گرداندند.

970

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:02 روز سه شنبه سوم تیر ماه نودونه یک فقره تصادف منجر به فوت و محبوسی در محور دینار آباد به شهریار به سامانه 125 آتش نشانی شهریار اطلاع رسانی  و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه های 501 رزکان و 101 مرکزی را به محل حادثه اعزام نمود.

مهدی پور احمدی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی شهریار که در محل تصادف حضور داشت افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد يك دستگاه سواری پراید و پژو پارس به صورت رخ به رخ برخورد کرده است وعنوان نمود: در این حادثه متاسفانه راننده پراید جان خود را از دست داد و دیگر مصدوم پژو پارس که به شدت مجروح گردید با کمک نیروهای اورژانس به بیمارستان  منتقل شد.

وی تصریح کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه، علت  حادثه را عدم رعایت قوانین و مقررات رهنمائی و رانندگی و تخطی از سرعت مطمئنه عنوان نمودند.

3250

3251

3252

3253

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:04 روز سه شنبه سوم تیر ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار فرورفتگی چرخ های یکدستگاه خودرو پراید واقع در شهریار،رزکان،دینار آباد،جنب رودخانه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد ونجات ایستگاه 501 رزکان را به صدا درآورد و امدادگران با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید چرخ های خودرو مذکور دچار فرو رفتگی شده که ضمن ایمن سازی کامل رها سازی خودرو فوق صورت پذیرفت.

خوشبختانه  این حادثه مصدومی نداشته است.

3254

3255

 

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز