با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:35 روز پنجشنبه هشتم اسفند ماه نودوهشت طی تماس با ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شهریار  و درخواست انتقال مصدوم به طبقه همکف  واقع در شهریار،بلوار نواب،کوچه سمیرا بلافاصله امدادگران ايستگاه 401 شهریار با امکانات و تجهیزات کامل  به  محل حادثه  اعزام شدند.
هنگام حضور ماموران آتش نشاني مشاهده گردید پیر زنی حدودا 63 ساله بنام (ص.ف) به علت بیماری و مشکلات حرکتی قادر به انتقال به بیمارستان نبوده که بلافاصله با تلاش آتش نشانان و همکاری اورزانس 115 شهریار فرد مذکور به طبقه همکف انتقال و جهت ادامه درمان به بیمارستان انتقال داده شد.

2353

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:38 روز پنجشنبه هشتم اسفند ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن دو کودک  در یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،اسدآباد،کوچه بیت المقدس گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 701 کهنز را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  دو کودک 3 و 1 ساله به علت معیوب بودن قفل درب ورودی در یکباب منزل مسکونی  محبوس شده بودند که با تلاش نیروهای امدادی سازمان پس از هماهنگی مربوطه با استفاده از تجهیزات و پس از باز نمودن درب ،کودکان مذکور صحیح و سالم تحویل خانواده اش گردید.

2352

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:57 روز چهارشنبه هفتم اسفند ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط یک اصله درخت بر روی یکدستگاه خودرو سواری واقع در شهریار،میدان معلم،کوچه شهید نصیر پور گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین  مشاهده گردید یک اصله درخت  به علت سست بودن دچار شکستگی شده و منجر به سقوط بر روی یکدستگاه خودرو سمند و بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل و جمع آوری درخت مذکور،محل با همکاری فضای سبز شهرداری رفع خطرگردید.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

2342

2343

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

آتش نشانان شهریار از واژگونی  کامل یکدستگاه خودرو تیبا در آب ناشی از بارش باران  جلوگیری بعمل آوردند.

ساعت 14:45 روز چهارشنبه هفتم اسفند ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار خودرو در حال واژگونی در آب ناشی از یارش باران واقع در شهریار،شهرک جعفریه به طرف اندیشه،بعد از فروشگاه کرال گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 601 جعفریه را با امکانات و تجهیزات کامل به محل فوق اعزام و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو تیبا در اثر بارندگی و تجمع آب در کف خیابان محبوس شده بود که با تلاش آتش نشانان مستقر در محل با ایمن سازی و مهار نمودن زیر خودرو با استفاده از امکانات و تجهیزات،خودرو فوق را به آهستگی و دقت رهاسازی نموده و از واژگونی کامل خودرو جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه با اقدام به موقع و فنی مامورین آتش نشانی این حادثه مصدومی نداشته است.

2344

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:44 روز چهارشنبه هفتم اسفند ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تخریب یکباب ساختمان قدیمی واقع در شهریار،اسکمان،خیابان افشار،کوچه حافظ گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 501 رزکان را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود.

آتش نشانان با سرعت عمل بالا خود را به محل حادثه رسانده و به جستجوی احتمالی محبوسین در ملک فرو ریخته پرداختند که خوشبختانه کسی در محل حضور نداشت و ضمن هماهنگی با ارگان های مربوطه، با کشیدن نوار خطر محل رفع خطر گردید.

2345

2346

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز