با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

آتش نشانان شهریار از واژگونی  کامل یکدستگاه خودرو ون در شهریار جلوگیری کردند.

ساعت 06:30 صبح روز شنبه چهارم آبانماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار خودرو در حال واژگونی واقع در شهریار،میدان بسیج به طرف میدان جهاد،ابتدای خیابان کشاورز گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل به محل فوق اعزام و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو ون در اثر بارندگی و تجمع آب در کف خیابان محبوس شده بود که با تلاش آتش نشانان مستقر در محل با ایمن سازی و مهار نمودن زیر خودرو با استفاده از امکانات و تجهیزات،خودرو فوق را به آهستگی و دقت از روی دهانه گودال خارج نموده و از واژگونی کامل خودرو جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه با اقدام به موقع و فنی مامورین آتش نشانی این حادثه مصدومی نداشته است.

1812

1813

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:20 روز جمعه سوم آبان ماه نودو هشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ریزش کف پارکینگ یک مجتمع مسکونی واقع در شهریار،شهرک کمیته،خیابان بیست متری شهید یعقوبی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود  و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کف پارکینگ یک مجتع مسکونی نشست کرده و منجر به ریزش دهانه چاه، ایجاد حفره عمیق گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل و محصور نمودن محل با نوارخطر ،ضمن اخطار کتبی مبنی بر تخلیه واحدها، توصیه های لازم به ساکنین مجتمع مذکور ارائه گردید.

0.0.0.0

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:26 روز پنجشنبه دوم آبان ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مسومیت دو نفر از شهروندان در اثر استفاده از مواد شوینده واقع در شهریار،حصارزیرک،خیابان چمران،خیابان ولیعصر(عج) گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 201 امیریه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مادر و دختری سه ساله که در اثر استنشاق مواد شوینده هنگام شستشو حمام  دچار مسمویت شدند که با همکاری اورژانس 115 شهریار  مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال  یافتند.

1814

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

1-ساعت 11:22 روز پنجشنبه دوم آبان ماه نودوهشت

2-ساعت 20:26 روز شنبه چهارم آبانماه نودوهشت

3-ساعت 16:42 روز یکشنبه پنجم آبانماه نودوهشت 

طی سه مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن چهار نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،برج سعدی 2-شهریار،وائین،شهرک شهید عباسپور،خیابان غزل چهارم 3-شهریار،بلوار نواب،روبروی آموزش و پرورش گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 401 شهریار و 101 مرکزی را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و چهار نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:53 روز چهارشنبه یکم آبان ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پراید واقع در شهریار،خروجی شهرک صدف،جنب تقاطع سه سطحه شهید صیاد شیرازی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به  علت بی احتیاطی از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با یکدستگاه خودرو پژو پارس در حال تعمیر پارک شده در حاشیه جاده واژگون و منجر به مصدوم شدن سه نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و خودرو مذکور جهت انتقال به پارکینگ تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

1808

1809

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز