با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

صفحه اصلی

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:52 روز دوشنبه بیست و یکم بهمن ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار آبگرفتگی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،خیابان طالقانی،کوچه شهید ملک محمدی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی به علت مسدود بودن لوله فاضلاب دچار آبگرفتگی شده بود که با بستن شیراصلی آب محل رفع خطر گردید.

2283

2284

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:25  روز یکشنبه بیستم بهمن ماه نودوهشت با مراجعه حضوری دخترخانمی حدودا 21 ساله به ایستگاه 301 اندیشه که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

2179

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 01:46 روز جمعه هجدهم بهمن ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در پشت تانکر آب یک مجتمع مسکونی  واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان هشتم غربی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در محل فوق محبوس شده که با تلاش آتش نشانان و با استفاده از تجهیزات رها سازی گربه مذکور صورت پذیرفت.

7004

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

1-ساعات 17:08،18:15 روز پنجشنبه هفدهم بهمن ماه نودوهشت

2-ساعت 16:17،18:38 روز شنبه نوزدهم بهمن ماه نودوهشت

طی چهار مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن نه نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 

1-شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،خیابان ارتش،مجتمع پوریا

2-شهریار،میدان امام خمینی(ره)،کوچه آبشار

3-شهریار،میدان معلم،جنب فروشگاه کوروش

4-شهریار،خیابان طالقانی،کوچه زینبیه،ساختمان سپیدارگزارش شد.

به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 301 اندیشه و 401 شهریار را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و نه نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

2150

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:00 روز سه شنبه پانزدهم بهمن ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن سه شهروند در یکدستگاه خودرو سواری واقع درشهریار،دینارآباد،خیابان فردوسی غربی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 501 رزکان را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سه نفر به علت استفاده مواد مخدر در داخل یکدستگاه خودرو سواری مزدا 3  محبوس شده که پس از بازگشائی درب خودرو و اعزام یک نفر به بیمارستان محل تحویل پلیس حاضر در محل گردید.

2252

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز