با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:27 روز پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق هود آشپزخانه در یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان لاله چهارم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید هود آشپزخانه واحد مذکور به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش اتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

875

876

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:53 روز چهارشنبه هجدهم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق بالکن یک واحد مسکونی واقع درشهریار،شهرک صدف،خیابان شهدای گمنام،خیابان گلستان سوم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سیلندر پیک نیک در بالکن یک واحد مسکونی طعمه حریق شده و منجر به بروز خسارت به وسایل موجود در بالکن گردیده بود که قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط ساکنین با خاموش کننده دستی کنترل و با حضور آتش نشانان ضمن اطفاء کامل توصیه های لازم به افراد حاضر در محل ارائه گردید.

در این حریق یک شهروند از ناحیه دست و پا دچار سوختگی گردید.

869

870

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:35 روز چهارشنبه هجدهم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک اصله درخت سپیدار واقع در شهریار،میدان حافظ،بلوار تعاون گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید درخت فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش به درختان مجاور جلوگیری به عمل آمد.

868

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:18 روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق انباری حیاط خلوت یک مجتمع مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان ارتش،مجتمع پوریا گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 301 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان باامکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید انباری فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

861

862

863

864

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:13 روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق حاشیه باغ واقع در شهریار،رضی آباد بالا،خیابان شهید چمران گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 801 رضی آباد را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید حاشیه باغی توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده و منجر به بروز خسارت به دو اصله درخت باغ گردیده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش به باغ  و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

865

866

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز