امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:13 روز یکشنبه هجدهم شهریور ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار آتش سوزی گسترده کانکس واقع در شهریار،بلوار آزادگان گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 701 کهنز را با امکانات وتجهیزات کامل به محل حریق اعزام و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کانکس فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است و علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

8215

8216

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی گسترده کارگاه بازیافت لاستیک های فرسوده مهار شد.

رخداد این آتش سوزی ساعت 14:38 روز چهارشنبه چهاردهم شهریور ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار آتش سوزی گسترده کارگاه بازیافت لاستیک های فرسوده  واقع در شهریار،تقاطع غیر همسطح سپاه به طرف کرج،جنب خدمات موتوری شهرداری شهریار اطلاع و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه های  101 مرکزی،301 اندیشه و 401 شهریار را با چند دستگاه خودرو عملیاتی  به محل حریق اعزام و با توجه به گسترش حریق مهندس کریمی رئیس سازمان آتش نشانی شهریار به همراه معاونت عملیات در محل حضور یافتند.

به محض رسیدن آتش نشانان مشاهده گردید کارگاه بازیافت لاستیک های فرسوده طعمه حریق شده و دود غلیظی منطقه را فرا گرفته بود که با سرعت عمل آتش نشانان از گسترش آتش به پارک جنگلی،کارواش و سوله هلال احمر جلوگیری و سرانجام پس از دو ساعت عملیات فشرده حریق بطور کامل اطفاء گردید.

در جریان این حریق یک آتش نشان مصدوم که سریعا به بیمارستان انتقال داده شد.

علت بروز این آتش سوزی و میزان خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

8204

8205

8206

8207

8202

8203

8208

8209

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:34 روز سه شنبه سیزدهم شهریور ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق  علوفه دپو شده در گاوداری واقع در شهریار،امیریه،انتهای خیابان 16 متری ولیعصر(عج)،خیابان تعاون گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های  201 امیریه و 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید علوفه دپو شده در محوطه گاوداری به علتی نامعلوم طعمه حریق شده و منجر به گسترش آتش گردیده بود که ضمن جدا سازی علوفه ها پس از یک عملیات فشرده حریق با همکاری آتش نشانی وحیدیه بطور کامل مهار و خاموش گردید.

علت این آتش سوزی و میزان خسارت وارده توسط کارشناسان آتش نشانی  تحت بررسی می باشد.

8193

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:31 روز یکشنبه یازدهم شهریور ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو زانتیا واقع درجاده تهران به شهریار،نرسیده به میدان نماز گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق  به علتی نامعلوم  از قسمت موتور طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

8186

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:29 روز روز جمعه نهم شهریور ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق  آلونک داخل باغ واقع در شهریار،کردزار،خیابان بهشت،کوچه پالیز گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 201 امیریه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید آلونکی در یک قطعه باغ  به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

8166

مطالب بیشتر...