با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

به گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

       در ساعت 19:02 روز پنجشنبه مورخ 97/09/29 طی تماس تلفنی شهروندان، خبر حریق یک دستگاه خودرو خاور ( فتون ) به سامانه 125 اطلاع داده شد، که بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتشنشانان ایستگاه شهریار کد – 401 را به محل حادثه واقع در بلوار پلیس ، روبروی رضی آباد پائین، پارکینگ امیر اعزام نمود.

      باغچی رئیس ایستگاه شهریار عنوان نمود، به محض ورود آتشنشانان، مشاهده گردید یک دستگاه خودروی خاور ( فتون ) از قسمت موتور و داشبورد طعمه حریق گردیده که شعله های آتش توسط نگهبان مجموعه در حال کنترل قرار گرفته بود. آتشنشانان با استفاده از تجهیزات انفرادی و یک رشته لوله آبدهی نسبت به اطفاء کامل حریق و ایمن سازی اقدام نمودند.

 

126

 

 

127

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار :

در ساعت 18:31 روز چهارشنبه مورخ 97/9/28 تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125، خبر از وقوع حریق منزل مسکونی واقع در رزکان داد، با توجه به حساسیت موضوع ستاد فرماندهی سازمان اقدام به اعزام ایستگاه های رزکان کد – 501 و مرکزی  کد -101 به محل حادثه نمود.

مجید فتاحی مسئول ایستگاه رزکان عنوان نمود : در بدو ورود مشاهده گردید که زیر زمین یک واحد مسکونی طعمه حریق گردیده، آتشنشانان با استفاده از یک رشته لوله آبدهی و استفاده از تجهیزات انفرادی نسبت به اطفاء حریق و جلوگیری از گسترش آن به طبقات بالاتر اقدام نمودند. خوشبختانه این حادثه مصدومیت و تلفات جانی در بر نداشت و تنها خسارت مالی برجای گذاشت.

 

120

 

121

به گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در ساعت 13:53 دقیقه روز دوشنبه مورخ 97/09/26، تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125، از حریق سر درب یک واحد مسکونی واقع در شهرک جعفریه خبر داد. بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان، آتشنشانان ایستگاه شهرک جعفریه کد -601 را به محل حادثه اعزام نمود.

مصطفی فخریان رئیس ایستگاه جعفریه اعلام نمود : در بدو ورود مشاهده شد، سر درب یک واحد مسکونی بدلیل نشت گاز شهری و اتصال سیم های برق دچار حریق که توسط ساکنین اطفاء گردیده بود. آتشنشانان در جهت ایمن سازی محل، نسبت به قطع نمودن گاز شهری و برق اقدام و توصیه های لازم به مالک ساختمان داده شد.

وی در پایان از شهروندان درخواست نمود با فراگیری اصول پیشگیری از حوادث، نسبت به بررسی ایمنی محل سکونت خود احتمام ورزند.

 

101

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار :

      در ساعت 10:42 صبح روز یکشنبه مورخ 18/9/97 طی تماس تلفنی شهروندان با ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار انفجار یک دستگاه خودرو سواری واقع در فاز یک اندیشه بلوار شهید دنیا مالی اعلام گردید. که با توجه به حساسیت موضوع ایستگاه فاز یک اندیشه کد -301 به محل حادثه اعزام گردید.

       حمید رضا خسروی مسئول ایستگاه فاز یک اندیشه عنوان نمود : در زمان مراجعه به محل حادثه مشاهده گردید یک دستگاه خودروی سواری آر دی بدلیل نشت گاز LPG دچار انفجار شده که با هوشیاری شهروندان و با استفاده از کپسول آتشنشانی حریق اطفاء گردیده است. متاسفانه حادثه فوق یک مصدوم داشت که توسط عوامل اورژانس جهت ادامه مداوا منتقل گردید. آتشنشانان این ایستگاه با همکاری ایستگاه مرکزی – کد 101 پس از ایمن سازی و تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی به محل استقرار ایستگاه بازگشتند. وی از شهروندان درخواست نمود با توجه به خطرات جدی استفاده از گاز LPG حتما ایمنی اتصالات مصرفی در خودروی خود را بصورت مداوم بررسی نمایند.

 

 

 

 

70

 

71

 
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار : در ساعت ۱۷ عصر روز سه شنبه ۹۷/۰۹/۱۴ زنگ تلفن ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتشنشانی شهرداری شهریار خبر از وقوع حریق باغ ویلا در محدوده محمد آباد داد، که با توجه به حساسیت موضوع ایستگاه های رضی آباد، شهریار و مرکزی به محل وقوع حادثه اعزام گردیدند.
محمد حسن باغچی فرمانده ایستگاه مرکزی عنوان نمود در بدو ورود، آتشنشانان با فردی مواجه شدند که با توجه به مشکلات قلبی از وضعیت مناسبی برخوردار نبود. آتشنشانان توسط یک رشته لوله آبدهی و تجهیزات انفرادی و رعایت مسایل ایمنی نسبت به جلوگیری از گسترش حریق به قسمتهای مختلف خانه اقدام نمودند، به موازات عملیات اطفاء طی هماهنگی با اورژانس فرد مذکور جهت ادامه درمان به مراکز درمانی اعزام گردید.
وی با اعلام اینکه علت بروز حادثه توسط کارشناسان این سازمان در دست بررسی است، از شهروندان درخواست نمود در صورت بروز حادثه حتما قبل از انجام هر گونه فعالیتی با شماره ۱۲۵ تماس حاصل نمایند.
 
1152018183852
 
1152018183735
 
1152018183755
مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز