امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:08 روز سه شنبه دوازدهم تیر ماه نودوهفت  طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر بروز آتش سوزی گسترده در انبار ایساکو واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،نبش خیابان ارغوان پنجم ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل به محل حریق اعزام نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید انبار مغازه فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده  که منجر به مسمومیت یک نفر از شهروندان در اثر دودگرفتگی گردیده بود که با همکاری اورژانس مستقر در محل سرپائی درمان و  با تلاش آتش نشانان حریق بطور کامل اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

میزان خسارت وارده و همچنین علت این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

7959

7960

7961

7962

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 07:44 صبح روز سه شنبه دوازدهم تیر ماه نودوهفت طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر وقوع آتش سوزی در بازار بزرگ ولیعصر شهریار بلافاصله اکیپهای عملیاتی سازمان به استعداد پنج دستگاه خودرو سبک و سنگین و 15 نفر نیروی عملیاتی در محل حاضر و پس از ورود آتش نشانان مشاهده گردید یکباب مغازه فروش فست فود واقع در طبقه اول مجتمع مذکور دچار آتش سوزی شده که با تلاش عوامل اطفائی پس از انجام مراخل ایمن سازی،حریق به طور کامل مهار و پس از تخلیه کامل دود و گازهای سمی ناشی از اتش سوزی محل تحویل عوامل انتظامی گردید.

لازم بذکر است حریق مذکور حدودا یک ساعت به طول انجامید که با اقدام سریع آتش نشانان از گسترش حریق و بروز خسارت به دیگر واحدهای مجتمع جلوگیری بعمل آمد.

متاسفانه در این حادثه مردی حدودا 50 ساله که نگهبان مجموعه فوق بود به دلیل استنشاق گازهای سمی دچار تنگی نفس شد که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت.

7950

7951

7952

7953

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 01:34  بامداد روز سه شنبه دوازدهم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکباب مغازه سوپرمارکت واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان شهید دنیامالی،ابتدای خیابان دهم غربی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکباب مغازه سوپر مارکت به علتی نامعلوم طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی میباشد.

7946

7947

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:28 روز یکشنبه دهم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق ترانس برق  واقع در شهریار،خیابان معلم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید ترانس فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده بود که  با تلاش آتش نشانان با رعایت نکات ایمنی  بطور کامل اطفاء گردید.

7944

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی گسترده انبار آبفا مهار گردید.

رخداد این آتش سوزی ساعت 23:50 روز پنجشنبه هفتم تیر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اطلاع و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاههای 101 مرکزی را با چندین دستگاه خودرو عملیاتی  به محل حریق واقع در جاده شهریار به طرف کرج،بعد از سازمان پسماند اعزام نمود.

به محض رسیدن آتش نشانان به محل حریق عملیات اطفاء را با ایجاد حلقه محاصره برای کنترل مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش آن به دیگر قسمت ها شروع نمودند و سرانجام پس از یک عملیات فشرده  حریق  با همکاری آتش نشانی شهر قدس بطور کامل مهار و خاموش گردید.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریاردر حال بررسی می باشد.

7932

مطالب بیشتر...