با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار، ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار پس از دریافت تماس های تلفنی شهروندان مبنی بر آتش گرفتن یک باب مغازه در بلوار شورا نرسیده به میدان فلسطین، ساعت 10:08 دقیقه صبح روز یکشنبه زنگ ایستگاه جعفریه را بصدا درآورد و آتش نشانان این ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

به گفته مهدی پور احمدی معاون عملیات سازمان، هنگام حضور آتش نشانان در محل حادثه، بدلیل وجود مواد اشتعال زا از قبیل زغال، پشتی، فرش و ... در قهوه خانه، شعله های زیاد آتش همراه با دود مشاهده گردید.

وی افزود : آتش نشانان بلافاصله پس از تجهیز شدن به وسایل انفرادی و استفاده از ابزار مربوط با رعایت موارد ایمنی اقدام به باز کردن مسیر تخلیه دود نموده و سپس با برداشتن یک رشته لوله ی آبدهی برای خاموش کردن شعله های آتشی که از تمامی تخت ها و پوشالهای استفاده شده جهت دکور بر می خواست را خاموش کردند و سپس از سرایت این آتش سوزی به اطراف جلوگیری کرده و به ایمن سازی کامل محل پرداختند. این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، از شهروندان درخواست نمود قبل از ترک محیط حتما موارد ایمنی را بررسی نمایند.

 

 

50

51

52

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:55  روز سه شنبه ششم آذر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق اتاقک در پشت بام  یک مجتمع  مسکونی واقع در شهریار،دینار آباد،خیابان فردوسی غربی، کوچه سبحان گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 501 رزکان،101 مرکزی و 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان باامکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید در اثر واژگونی پیک نیک بر روی وسایل موجود در اتاق منجر به آتش سوزی گسترده گردیده بود که با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء حریق از گسترش آتش و افزایش خسارت  جلوگیری به عمل آمد.

31

32

33

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:05  بامداد روز شنبه پنجم آذر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق اتاقک داخل باغ واقع در شهریار،بلوار آزادگان،نرسیده به اسد آباد،خیابان شهید دباغ زاده گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید اتاقکی در داخل باغ به علتی نامعلوم طعمه حریق شده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش به باغ جلوگیری به عمل آمد.

2

3

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:26 روز شنبه سوم آذر ماه نود و هفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق بالکن یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،شهرک رفاه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  بالکن یک واحد مسکونی به علتی نامعلوم  طعمه حریق شده  که  با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 03:23 بامداد روز جمعه دوم آذر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو سمند واقع درشهریار،میدان بسیج،ابتدای جاده رباط کریم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از قسمت موتور طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

8583

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز