با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:49 عصرروز چهارشنبه سی ام آبانماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق ضایعات داخل ساختمان متروکه واقع در شهریار،رزکان،خیابان ولیعصر(عج)،خیابان جهاد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 501 رزکان را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مقداری ضایعات در ساختمان متروکه طعمه حریق شده که با تلاش اتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

8576

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 06:50 صبح روز چهارشنبه سی ام آبان ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق  آلونک واقع در شهریار،بلوار رسول اکرم(ص)،کوچه برهان گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید آلونکی  به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

8572

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 03:51 بامداد روز چهارشنبه سی ام آبانماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع درشهریار،ابتدای خیابان آزادگان گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از قسمت داشبورد طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

8570

8571

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:26 روز یکشنبه بیست و هفتم آبانماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق بایگانی اداره مخابرات فاز یک اندیشه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مقداری البسه در بایگانی مخابات فاز یک اندیشه  طعمه حریق شده  که قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط کارکنان اداره مذکور کنترل و با حضور آتش نشانان ضمن ایمن سازی کامل توصیه های لازم به افراد حاضر در محل ارائه گردید.

85578558

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:44 روز جمعه هجدهم آبانماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،شهرک بانک ملت،کوچه ارکیده گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 701 کهنز را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی از قسمت آشپزخانه به علتی نامعلوم طعمه حریق شده و منجر به بروز آتش به یکدستگاه هود آشپزخانه و اجاق گاز گردیده بود که حریق توسط مالک کنترل و توصیه های ایمنی توسط آتش نشانان به افراد حاضر در محل ارائه گردید.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

8507

8508

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز