با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در راستای اشاعه فرهنگ ایمنی در بین آحاد جامعه با هماهنگی به عمل آمده جلسه آموزش توجیهی و عملی اطفاء حریق جهت 150 نفر از کارمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان شهریار طی سه روز متوالی برگزار گردید.

268

265

264

267

269

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به انجام اقدامات یشگیرانه در مجموعه سازمان و پایش مستمر ایمنی حوزه خدماتی شهرداری شهریار و ارائه آموزش های شهروندی خوشبختانه آمار حوادث آتش سوزی های ایجاد شده از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 24 درصد کاهش داشته است.

253

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه بیست و چهارم دیماه نودهفت تعداد 25 نفر از نونهالان مهدکودک طلوع نور آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را بصورت تئوری و عملی  جمعا به مدت سه ساعت توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان  در محل مدرسه فوق واقع در  وائین طی نمودند.

 

249

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده در روزدوشنبه بیست و چهارم دیماه نودوهفت تعداد 20 نفر از مددجویان کمیته امداد آموزش های اصول و مبانی حریق  شامل کار با خاموش کننده های دستی و همچنین آمادگی در برابر زلزله را از ساعت 10:00 الی 11:30 جمعا به مدت 90 دقیقه توسط مهندس خسروی مربی و مسئول آموزشی سازمان طی نمودند.

254

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار با صدور پیامی شهادت سید احسان جامعی آتش نشان فداکار تهران را تسلیت گفت.
احمد کریمی دراین پیام آورده است:
بار دیگر دلاوری از غیور مردان عرصه آتش و امداد و نجات، "سید احسان جامعی" آتش نشان تهرانی در جریان عملیات اطفاء حریق به آسمان پر کشید و به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
شهادت پر افتخار این آتش نشان فداکار را به جامعه آتش نشانان کشور و به ویژه همکاران آتش نشانی شهر تهران تسلیت عرض می نمایم و برای آن شهید بزرگوار علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه پروردگار متعال مسئلت مینمایم.
250

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده آموزش 45 روزه تخصصی حرفه ای جهت 10 نفر از پرسنل آتش نشانی شهرداری صالحیه در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانان استان تهران حال برگزاریست.

234

235

236

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز