با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در 24 ساعت گذشته 12 مورد حریق وحوادث به شرح ذیل به وقوع پیوست که با حضور به موقع نیروهای عملیاتی وامداد ونجات آتش نشانی شهریار ضمن اطفاء حریق،امدادرسانی صورت پذیرفت.

1-حریق مغازه اغذیه فروشی در فازیک اندیشه،رفاه یکم که توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار اطفاء گردید.

2-حریق خودرو پژو از قسمت موتور در شهریار،20 متری کهنز به علتی نامعلوم که توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار اطفاء گردید که در این حادثه به باطری وقطعات پلاستیکی خودرو خسارت وارد گردید.

3-مشاهده دود از موتور خودرو در فاز یک اندیشه،خیابان معلم،تقاطع خیابان ششم وحضور پرسنل عملیاتی آتش نشانی شهریار در محل حادثه

4-حریق یکباب مغازه کبابی در شهرک جعفریه،جنب تالار آسمان واطفاء حریق توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار

5-حریق ضایعات در امیریه،انتهای خیابان آزادی یکم واطفاء حریق توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار

6-حریق باغ در شهریار،میدان فجر،کوچه زکیه که به علتی نامعلوم طعمه حریق شده بود که توسط نیروهای عملیاتی آتش نشانی شهریار اطفاء گردید.

لازم بذکر است در این آتش سوزی به حدود 70 اصله درخت میوه خسارت وارد گردید.

7-اعلام وجود مار در فاز یک اندیشه،خیابان اول غربی،تقاطع میلاد وحضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار در محل ذکر شده

8-محبوس شدن یک نفر بدلیل نقص فنی در داخل کابین آسانسور در شهریار،خیابان انقلاب،کوچه شهید شاهمیری که با حضور نیروهای امدادونجات آتش نشانی شهریار ضمن ایمن سازی کامل فرد محبوس شده به بیرون از کابین انتقال داده شد.

9-نشست آشپزخانه قدیمی منزل مسکونی بر اثر نشت آب در شهریار،کرشته،کوچه شهید رهگذر که با حضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار توصیه های لازم مبنی بر ایمن سازی محل صورت پذیرفت.

10-یک مورد جا ماندن کلید پشت درب یک واحد مسکونی در وائین،خیابان میلاد6 که با حضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار با استفاده از نردبان وبا هماهنگی مالک وارد بالکن وسپس وارد واحد شده ودرب را باز نمودند

11-دو مورد آبگرفتگی منزل مسکونی در فاز یک اندیشه وشهرک مریم که با حضور نیروهای امداد ونجات آتش نشانی شهریار مورد برطرف گردید.

 

بسمه تعالی

 

سوم خرداد 1361 ، تاریخی به یادماندنی در کتاب تاریخ ایران اسلامی ؛ آن زمان که مردم غیور این مرزو بوم به زیبایی هر چه تمامتر فعل " خواستن و توانستن " را صرف کردند و سنگینی تلاش ، پایداری و مقاومت را با ایمان و ارادۀ آهنین خود به صخره گرفتند . آنجا که در نبرد با دشمن متجاوز ، سیمای زبون ، حقیر و قدرت پوشالین لشکر تا بن دندان مسلح را با  قلم اقتدار ملی خود به تصویر کشیدند.

... و اینگونه شد که پیر و مراد تمامی مسلمانان آزادیخواه جهان ، امام خمینی (ره) در وصف این روز بزرگ ، فتح خرمشهر را فتح خاک ندانسته بلکه فتح همه ارزشهای اسلامی قلمداد کردند .

این پیروزی ، نه تنها آمیخته با ارزشهای نظامی ، بلکه نمادی از تحقق آرمانهای معنوی و همت والای مردم  مقاوم و همیشه در صحنه بود.

عملیات بیت المقدس ، با رمز " علی ابن ابیطالب "  برجسته ترین عملیات غرور آفرین سربازان به نام و گمنام امام عصر (عج ) در طول 8 سال دفاع مقدس است که برگ زرین جاودانگیِ استقلال ، تمایت ارضی ، ایستادگی و وحدت ایرانیان پرشور و دلاور را رقم می زند.

سالگرد آزادسازی خرمشهر عزیز را به دست غیورمردان سپاه حق ، به مقام معظم رهبری و تمامی مردم مقاوم و شهیدپرور بالاخص خانواده های معزز شهدا و ایثارگران ، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید که در سایۀ حضرت ولی عصر (عج)  ، رهبری و زعامت رهبر فرزانه انقلاب  و عنایت خاص حق تعالی ، روز به روز بر اقتدار ، عزت و سربلندی کشور اسلامیمان افزوده گردد و دراین راستا تمامی مسئولین ، دولتمردان و ما خدمتگزاران مردم شریف بتوانیم حق خدمتگزاریِ در خورِ مردم  قدرشناس و صبور را به طور شایسته و بایسته به جا آوریم .

 

علیرضا عبدالملکی

مدیر عامل سازمان آتش نشانی

و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

پیکر پاک جانباز شهید حاج احمد اشرف از همکاران عزیز شهرداری شهریار امروز شنبه مورخه بیست وسوم اردیبهشت ماه نود ویک با حضور جمع کثیری از همرزمان،همشهریان وهمکاران خود طی مراسم باشکوهی در زادگاه خود شهر ملارد تشییع وبه آرامش ابدی رسید.

مدیرعامل محترم سازمان آتش نشانی نیز به اتفاق جمعی از همکاران سازمان آتش نشانی با حضور خود در این مراسم دین خود را به این قشر عزیز ومعزز جامعه ادا کرده وبرای این شهید بزرگوار علو درجات وهمنشینی با سید وسالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین را مسئلت نمود.

 

 


پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

همزمان با فرارسیدن گرامیداشت هفته هلال احمر مدیر عامل محترم سازمان آتش نشانی شهریار باحضور در جمع امدادگران جمعیت هلال احمر شهریار با اهداء لوح تقدیر وگل وشیرینی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ وعرض خسته نباشید از زحمات وکوشش های بی دریغ این قشر زحمت کش جامعه تقدیر نموده وخواستار همکاری متقابل در جهت خدمات رسانی به شهروندان در زمان بروز حوادث مترقبه وغیرمترقبه شدند.

 

جلسه معاونین ومسئولین ایستگاهها و واحدهای سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریاردر تاریخ یازدهم اردیبهشت ماه نود ویک راس ساعت 14:00 با تلاوت چند از کلام الله مجید در محل دفتر مدیر عامل سازمان برگزار گردید.در این جلسه مدیر عامل سازمان ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته کار وکارگر به تمام پرسنل زحمتکش سازمان به تشریح اهداف و برنامه های آتی سازمان ولزوم اهتمام وجدیت کلیه مسئولین در جهت دستیابی به این اهداف که همانا ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان عزیز است،پرداخته وتقسیم وظایف وپیگیری موضوعات محوله تا اخذ نتیجه قطعی وتکریم ارباب رجوع وحادثه دیدگان وحفظ حقوق شهروندی را از اهم وظایف همه کارکنان برشمرد.

این جلسه در ساعت 17:00 با ذکر صلوات بر محمدو ال محمد (ص) به پایان رسید.


 

 

معلمان وکارگران دو بازوی حرکت هر جامعه ای به سوی رشد تعالی وشکوفائی است،بی شک همه پیشرفت ها حاصل در مسیر زندگی نشات گرفته از رشد وپویائی فکر وگسترش اندیشه ورزی است ودر هر جامعه ای که از فرصت اندیشه معلمان وبازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود توسعه وپیشرفت رونقی دو چندان خواهد یافت.

آقای علیرضا عبدالملکی در پایان پیام خود اظهار داشت: اینجانب روز کارگر وروز معلم را به همه همشهریان فهیم و اندیشمند وهمه کارگرانی که با خلاقیت وتلاش خود زمینه ساز شکوفائی واعتلای همه جانبه ایران اسلامی می شوند تبریک می گویم وامیدوارم در سال تولید ملی و حمایت از کار وسرمایه ایرانی با بهرمندی صحیح از اندیشه معلمان و هنر بازوی کارگران شاهد شکوفائی ودرخشش روز افزون ایران اسلامی باشیم.

 


مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز