با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با روز پنجشنبه یازدهم بهمن ماه نودوهفت  مراسم پر فیض وبرکت زیارت عاشورا با حضور آتش نشانان شهریار وعاشقان اباعبدالله الحسین(ع) برگزار گردید.

329

330

به گزارش پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار روز چهارشنبه دهم بهمن ماه نودوهفت  شهریار ایمن ترین روز خود را بدون به صدا درآمدن آژیر خطر تمامی ایستگاه های سازمان تجربه کرد که این مهم در شهریار امری نادر و بعضا بی سابقه محسوب میشود که مایه افتخار شهروندان با فرهنگ شهریاری و خرسندی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار است.

ایمنی و آسایش شهروندان در همه حال آرزوی آتش نشانان است.

00

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:41 روز دوشنبه هشتم بهمن نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق بالکن یکباب منزل ویلائی واقع درشهریار،امیریه،خیابان امام خمینی(ره)،کوچه سلمان فارسی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 201 امیریه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید بالکن یکباب منزل ویلائی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده و منجر به بروز خسارت به وسایل موجود در بالکن گردیده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده در روز دوشنبه هشتم بهمن ماه نودوهفت آتش نشانان شهرداری صالحیه و دبیرستان آتش نشانی جمعا به تعداد 35 نفر  آموزش کف و کف سازها را بمدت یک روز در محل محوطه مرکز آموزش آتش نشانان استان تهران بصورت تئوری و عملی طی نمودند.

318

319

320

321

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده در روزدوشنبه هشتم بهمن ماه نودوهفت تعداد 60 نفر از کارکنان شرکت شایان کانتین آموزش های اصول و مبانی حریق  شامل کار با خاموش کننده های دستی و همچنین آمادگی در برابر زلزله را از ساعت 09:30 الی 12:30 جمعا به مدت سه ساعت توسط مهندس خسروی مربی و مسئول آموزشی سازمان در محل شرکت مذکورطی نمودند.

312

313

314

315

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

بر اساس مستندات موجود در سیستم ثبت و ضبط حوادث سطح حوزه خدماتی شهرداری شهریار،آمار حوادث ریزش چاه فاضلاب در ساختمان های شهری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 67 درصد افزایش داشته و با توجه به اهمیت موضوع،ضرورت بررسی و نظارت دقیق بر روی حفر ایمن و استاندارد اینگونه چاه ها از سوی مراجع ذیربط از اهمیت بسیار بالائی برخوردار می باشد.

210

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز