با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار:

از ابتدای سال 97 تاکنون بیش از 212 مورد حادثه آسانسور در سامانه حوادث سازمان آتش نشانی ثبت و توسط آتش نشانان امداد رسانی گردیده است.

آمار حوادث آسانسور در حوزه شهر شهریار از ابتدای سال 97 تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 87 درصد رشد داشته است.

در حوادث اعلامی آسانسور از ابتدای سال تاکنون 16 نفر مصدومی از سه حادثه سقوط آسانسور و 308 نفر محبوسی توسط آتش نشانان امداد رسانی شدند.

به شهروندان،مدیران مراکز دولتی و... توصیه می شود برای جلوگیری از حوادث ناگوار به طور جدی پیگیر سرویس دوره ای و انجام تمهیدات ایمنی آسانسور باشند.

0.0.0.0

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهگی به عمل آمده تعداد 50 نفر از آتش نشانان داوطلب  آموزش تئوری و عملی حریق را جمعا به مدت سه ساعت  توسط مربیان آموزشی سازمان در محل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار واقع در فاز یک اندیشه طی نمودند.

8578

8579

8580

8581

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با فرا رسیدن فصل سرما سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار همگام با سایر دوایر سازمان های وابسته به شهرداری نسبت به آماده سازی تجهیزات و ادوات موجود در سازمان اقدام و نسبت به طراحی و ساخت و تعبیه سه منبع ذخیره سوخت جمعا به میزان 22.000 لیترجهت استفاده در مواقع بحران اهتمام داشته و مراحل اخذ سهمیه سوخت مورد نیاز به منظور دپو در مخازن مذکور از سوی مراجع ذیربط در خال پیگیری می باشد.

 

6864

8574

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده صبح روز سه شنبه بیست و نهم آبانماه نودوهفت  به جهت آمادگی جسمانی آتش نشانان تیم ورزشی نجات در کوهستان و شرایط سخت در یکی از ارتفاعات استان البرز با مربیگری مهندس مهدی پوراحمدی برگزار گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه بیست و هشتم آبانماه نودوهفت دانش آموزان دبیرستان آتش نشانی آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را بصورت تئوری جمعا به مدت دو ساعت  توسط مربیان آموزشی سازمان در محل مرکز آموزش سازمان طی نمودند.

8567

8568

8569

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه بیست و هشتم آبان ماه نودوهفت تعداد 90 نفراز دانش آموزان دبیرستان پسرانه معارف آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی و را بصورت تئوری و عملی جمعا به مدت چهار ساعت  توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان در محل مدرسه فوق طی نمودند.

8563

8564

8565

8566

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز