با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به حوادث تلخ اخیر در مدارس کشور که به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات ایمنی متاسفانه باعث از دست دادن تعدادی از دانش آموزان معصوم گردید و در راستای ایمن سازی محیط شهری با تاکید جناب آقای مهندس درخشان نسب شهردار محترم شهریارکارشناسان حوزه پیشگیری سازمان آتش نشانی  با هماهنگی عوامل آموزش و پرورش شهریار و طی برنامه زمانبندی مشخص طرح تهیه شناسنامه ایمنی مدارس دولتی تحت پوشش حوزه خدماتی شهرداری شهریار را آغاز و در مدت یکماه به استعداد 10 نفر کارشناس نسبت به احصاء اطلاعات ایمنی مدارس اقدام و ضمن تهیه شناسنامه،موارد نا ایمن و پرخطر را جهت رفع نقص به متولیان اعلام و نتیجه اقدامات درقالب یک جلد به مراجع ذیصلاح و ذیربط از جمله فرمانداری،شهرداری،حوزه خدمات شهری،آموزش و پرورش و..... ارسال نموده است.

311

306

307

308

309

310

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

اختتامیه کلاس آموزش تخصصی استاندارد در سیستم های آتش نشانی NFPA ویژه آتش نشانی های استان تهران درمحل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار روز شنبه ششم بهمن ماه نودوهفت با برگزاری آزمون کتبی و عملی به پایان رسید و دوره های بعدی طبق جدول زمانبدی برگزار خواهد شد.

303

304

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در راستای اجرای طرح رایگان بازدید از دودکش لوازم گرمایشی ساختمانهای سطح حوزه خدماتی شهرداری شهریار بیش از 60 مورد مستند به سیستم ثبت و ضبط حوادث ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار در دیماه سال جاری بیش از 54 مورد بازدید و مراجعه حضوری به منازل شهروندان با هدف بررسی و علت یابی نواقص دودکش لوازم گرمایش انجام و نکات ایمنی به شهروندان ارائه گردید.

لازم بذکر است این طرح کماکان تا پایان سال بصورت 24 ساعته در حال اجرا می باشد.

136

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در راستای اشاعه فرهنگ ایمنی در بین آحاد جامعه با هماهنگی به عمل آمده جلسه آموزش توجیهی و عملی اطفاء حریق جهت 150 نفر از کارمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان شهریار طی سه روز متوالی برگزار گردید.

268

265

264

267

269

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به انجام اقدامات یشگیرانه در مجموعه سازمان و پایش مستمر ایمنی حوزه خدماتی شهرداری شهریار و ارائه آموزش های شهروندی خوشبختانه آمار حوادث آتش سوزی های ایجاد شده از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 24 درصد کاهش داشته است.

253

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه بیست و چهارم دیماه نودهفت تعداد 25 نفر از نونهالان مهدکودک طلوع نور آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را بصورت تئوری و عملی  جمعا به مدت سه ساعت توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان  در محل مدرسه فوق واقع در  وائین طی نمودند.

 

249

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز