با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه نودوهشت  کارکنان اداره آگاهی شهریارآموزش تئوری و عملی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را از ساعت 10:00 در محل اداره مذکور توسط  مهندس خسروی مسئول و مربی آموزش سازمان طی نمودند.

878

879

880

881

882

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه نودو هشت  دانش آموزان دبستان دخترانه مهر آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی و را بصورت تئوری و عملی جمعا به مدت سه ساعت  توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان در محل مرکز فوق طی نمودند.856

857

858

859

860

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی شهریار در متنی حلول ماه مبارک رمضان ، ماه عبادت و بندگی را به همه روزه داران مخصوصا همکاران سازمان آتش نشانی شهریار تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه نور تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید.

ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو عبادت خالصانه و روزه داری حقیقی دست یافتنی است.

امیدوارم برآن باشیم در این ماه عزیز فرصت را غنیمت شمارده و از لحظه لحظه توفیق درک ماه شریف رمضان غافل نشویم. 

بر خود لازم میدانم حلول ماه پرفيض صيام و ماه پاکی و روشنی ، ماه رحمت و برکت و غفران و  نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه ، رمضان المبارک را به همه مومنان و و روزه داران وپرسنل  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار تبریک و تهنیت عرض نمایم و از درگاه احدیت برای همه شما قبولی طاعات و فرصت جستن بندگی خاضعانه را خواستارم.

احمد کریمی

رئیس سازمان آتش نشانی شهریار

855

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به احتمال خطر برق‌گرفتگی هنگام سرویس‌دهی و راه‌اندازي کولر منازل، به شهروندان توصيه مي شود براي اين انجام کار از متخصصان و تعميرکاران كمك بگيرند.

بر اساس این گزارش در کولرهاي آبي با توجه به وجود خازن، برق و آب خطر برق گرفتگي زياد است، از اين رو نصب و راه‌اندازي کولر بايد توسط سرويس‌کار مجاز انجام شود.

در حوادث برق گرفتگی شایع ترین موارد مربوط به کولرهاي آبي است و سالانه تعدادي از شهروندان به علت رعايت نکردن اصول ايمني برق در کولرهاي آبي، دچار برق‌گرفتگي مي‌شوند.

با توجه به احتمال خطر برق گرفتگی هنگام سرویس‌دهی و راه‌اندازي کولر منازل، بهتر است براي انجام اين کار از متخصصان و تعميرکاران كمك گرفته شود در غير اين صورت شهروندان بايد مراقب باشند، هنگام سرويس دهي سالانه كولر، آب بر روي سيستم برق، موتور و پمپ ريخته نشود، زيرا خطر ايجاد اتصالي و برق گرفتگي و حريق پوشاله‌هاي كولر وجود دارد.

کلیه تجهیزات و سیستم‌هاي برقي کولر از جمله فيوزها، سيم کشي‌ها و كابل‌ها بايد داراي استانداردهاي لازم باشد و قبل از انجام هر گونه عمليات سرويس كردن كولر، بايد از عدم وجود جريان برق اطمينان حاصل شود.

رعایت اصول ایمنی، توجه به سالم بودن و در نظر گرفتن محل مناسبي دور از تابش نور مستقيم آفتاب يکي از نکات مهم در نصب کولر آبي است. نصب كولر آبي بايد با اصول مشخصي انجام شود تا بازدهي بيشتر و عملكرد بهتري داشته باشد.
854

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به فرسوده بودن شیر هیدرانت واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان درختی،خیابان مبین و پیگیری مهندس خسروی رئیس ایستگاه 301 اندیشه شیر هیدرانت قدیمی جمع آوری و شیر هیدرانت نو جایگزین گردید.

830

831

832

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز