با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

به گزارش تیم اعزامی به مسابقات دوازدهمین المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور، تيم عملياتي- ورزشي سازمان آتش ­نشاني اصفهان در دومین روز از برگزاري دوازدهمین المپیاد عملياتي – ورزشي آتش نشانان سراسر کشور به میزبانی شهر یزد، در رشته آبرسانی با موتور پمپ پرتال با ۲۹ تيم ديگر حاضر در اين رشته به رقابت پرداخت ، و در نهایت با رکورد ۴۰ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه مقام اولی این رشته را از آن خود كرد و تیم آتش نشانی شاهرود با رکورد ۴۲ ثانیه و ۲ صدم ثانیه مقام دوم و کاشان با رکورد ۴۳ ثانیه و ۳ صدم ثانیه مقام سومی را از آن خود کردند.

 در مجموع نتايج نهايي در ۲ رشته­ آبرساني با موتور پمپ­ پرتابل و عملیاتی ترکیبی، سازمان آتش ­نشاني شاهرود با اقتدار و قدرت، جايگاه نخست دوازدهمین المپياد آتش­نشانان كشور را كسب و كاپ قهرماني مسابقات را بالاي سر برد و تيم­هاي ساری و کرج نيز به ترتيب در جايگاه دوم و سوم این المپياد قرار گرفتند.

لازم بذکر است در این المپیاد ورزشی  تیم سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار در مجموع مقام دهم مسابقات را به خود اختصاص داد و آقای احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی شهریار بعنوان داور مسابقات حضور داشتند.

526

527

530

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

دوازدهمین المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور از تاریخ چهاردهم لغایت شانزدهم اسفند ماه سال جاری به میزبانی شهر یزد در حال برگزاریست.

مسابقات پس از اجرای مراسم رژه تیمها و عرض خیرمقدم توسط میزبان مسابقات  آغاز و پس از چند ساعت رقابت فشرده بین تیم های حاضر در رشته عملیاتی ترکیبی تیم آتش نشانی ساری مقام اول  و تیم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار با یک پله صعود مقام هشتم مسابقات کشوری را به خود اختصاص دادند.

لازم بذکر است رشته ورزشی آبرسانی با موتور پمپ پرتال عصر امروز چهارشنبه پانزدهم اسفند ماه نودوهفت برگزار خواهد شد.

529

522

523

524

525

528

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه سیزدهم اسفند ماه نودوهفت تیم ورزشی سازمان  جهت شرکت در مسابقات عملیات ترکیبی و آبرسانی با موتور پمپ پرتال با حضور آتش نشانان سراسر کشور عازم شهر یزد شد.

با آرزوی موفیت برای تیم اعزامی سازمان آتش نشانی شهریار به مسابقات کشوری یزد.

520

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در آستانه فرا رسیدن چهارشنبه سوری و روزهای پایانی سال دانش آموزان دبیرستان دخترانه گلشن آموزش های اصول و مبانی حریق،نحوه کار با خاموش کننده های دستی و ایمنی در برابر زلزله را توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان در محل مرکز فوق طی نمودند.

509

510

511

512

513

514

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به برنامه ریزی انجام شده کلاس  تخصصی عیب یابی رایانه ها با حضور کارکنان شهرداری های  استان تهران در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانی شهریار در حال برگزاریست.

507

508

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده آتش نشانان شهرداری صالحیه آموزش های تخصصی آتش نشانی را بمدت 45 روز در محل مرکز آموزش آتش نشانی شهریار بصورت تئوری و عملی فرا گرفتند.

516

517

518

519

506

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز