با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به هماهنگی صورت گرفته اختتامیه کلاس آموزشی طرح هندسی خیابان شهری جهت کارکنان شهرداری های استان تهران  درمحل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار برگزار گردید.

لازم بذکر است این کلاس ها جهت ارتقاء سطح علمی کارکنان شهرداری های استان برگزار میگردد.

493

494

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

اختتامیه کلاس آموزش تخصصی ممیزی در تجهیزات آتش نشانی جهت آتش نشانان استان تهران  درمحل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار  با برگزاری آزمون کتبی  به پایان رسید و دوره های بعدی طبق جدول زمانبدی برگزار خواهد شد.

492

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال(چهارشنبه سوری)تعداد 70 نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه شقایق ضمن  آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی و جلوگیری از خطرات احتمالی چهارشنبه سوری سرود پروانه های اتش نشان را در محل مرکز آموزش آتش نشانی شهریار به اجراء گذاشتند.

491

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم جان باختگان حادثه انفجار واقع در روستای دینار آباد در بعد از ظهر روز پنجشنبه نهم اسفند ماه نودوهفت و آرزوی سلامتی برای مجروحین و مصدومین این حادثه تلخ، بر خود وظیفه دانستم از تلاشهای بی شائبه ریاست و مدیریت و اعضای محترم ستاد مدیریت بحران شهرداری شهریار، مدیریت و پرسنل خدوم و زحمتکش جمعیت هلال احمر شهریار و همکاران خودم در مجموعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به جهت اقدامات همه جانبه و دلسوزانه در جریان عملیات رها سازی مصدومین حادثه مذکور که با هماهنگی بسیار خوب و مثال زدنی در حداقل زمان ممکن ضمن ایمن سازی محل حادثه، منتج به رها سازی و نجات معجزه آسای مادر و فرزند دو ساله از زیر آوار گردید، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. امید است با رعایت کامل ضوابط و مقررات ایمنی در بین آحاد شهروندان محترم، دیگر شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم . به امید داشتن شهری ایمن

احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

475

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به برنامه ریزی انجام شده کلاس  تخصصی طراحی هندسی خیابان شهری با حضور کارکنان شهرداری های  استان تهران در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانی شهریار در حال برگزاریست.

438

439

440

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در راستای اجرای طرح رایگان بازدید از دودکش لوازم گرمایشی ساختمانهای سطح حوزه خدماتی شهرداری شهریار بیش از 100 مورد مستند به سیستم ثبت و ضبط حوادث ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اطلاع رسانی و در بهمن ماه سال جاری 40 مورد مراجعه حضوری و 60 مورد مشاوره تلفنی  با هدف بررسی و علت یابی نواقص دودکش لوازم گرمایش انجام و نکات ایمنی به شهروندان ارائه گردید.

مسئول ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار عنوان نمود این طرح کماکان تا پایان سال بصورت 24 ساعته در حال اجرا می باشد.

 

136

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز