امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

بمناسبت دهه فجر یکدوره مسابقه والیبال به میزبانی شهرداری شهریار با حضور شش تیم و به صورت دوره ای برگزار و در پایان تیم حراست شهرداری شهریار مقام اول و تیم سازمان آتش نشانی شهریار مقم دوم مسابقات را به خود اختصاص دادند.

سرپرست تیم:رضا اسماعیل نیا

بازیکنان:حسین ویشلقی،علی خلج،صفا حسن پور،مرتضی بخشی،مرتضی عبدالله،مهران محمدی،جعفر مرادی،عارف خسروی،محمد شریف زاده،علی حسن زاده

6907

6908

6909

 

                      پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

6551
خبر سانحه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج که منجر به جان باختن عده ای از هم وطنان عزیزمان شد، اینجانب را نیز مانند خانواده های داغدار این عزیزان در سوگ و ماتم نشاند.

خبردرگذشت هموطنان ارجمندمان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدیده، به نمایندگی از خانواده بزرگ آتش نشانی شهریار این ضایعه دردناک را تسلیت عرض نموده و شادی روح جان باختگان این حادثه دلخراش را از خداوند منان مسالت دارم.

احمد کریمی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و

خدمات ایمنی شهرداری شهریار

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی دو روز متوالی در تاریخ های بیست و چهارم لغایت بیست و پنجم بهمن ماه سال جاری کارکنان بیمارستان امام سجاد (ع) شهریارآموزش تخصصی تئوری حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را در محل مرکز آموزش سازمان توسط جناب آقای مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان طی نمودند.

6879

6881

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

جلسه مدیرعامل سازمان با معاونین ومسئولین ایستگاهها و واحدهای سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریاردر روز دوشنبه بیست و سوم بهمن ماه نودوشش راس ساعت 14:00 با تلاوت چند از کلام الله مجید در محل ستاد فرماندهی سازمان برگزار گردید.در این جلسه مدیر عامل سازمان  به تشریح اهداف و برنامه های آتی سازمان ولزوم اهتمام وجدیت کلیه مسئولین در جهت دستیابی به این اهداف که همانا ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان عزیز است پرداخته وتقسیم وظایف وپیگیری موضوعات محوله تا اخذ نتیجه قطعی وتکریم ارباب رجوع وحادثه دیدگان وحفظ حقوق شهروندی را از اهم وظایف همه کارکنان برشمرد.

این جلسه در ساعت 15:30 با ذکر صلوات بر محمدو آل محمد (ص) به پایان رسید.

6870

6869

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

یگان عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به جهت کمک رسانی به شهروندان و بازگشائی معابر در حداقل زمان ممکن در مواقع بارش برف سنگین،در راستای اجرای سیاستهای شهرداری محترم دو دستگاه خودرو آتش نشانی سنگین بنز مدل 1921 را به تیغه برف روب تجهیز نموده است.

6866

6864

6865

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

مدیر عامل و پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به همراه سيل خروشان مردم  شهید پرور شهریار و با شكوه در راهپيمايي سراسري 22 بهمن ضمن تجديد ميثاق با آرمانهاي حضرت امام خميني (ره) بنيانگذار كبير جمهوري اسلامي ايران بار ديگر عزم و اراده آهنين خود را در دفاع از نظام جمهوري اسلامي ايران به رهبري مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي به نمايش گذاشتند.

6849

6848

6847

6850

6852

6853

6854

6861

مطالب بیشتر...