با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

نردبان 32 متری سازمان آتش نشانی شهریار که اواخر سال 97 با همت فرمانداری و شهرداری محترم شهریار خریداری و به مجموعه سازمان تزریق گردید جهت انجام تنظیمات مکانیکی و سیستم های الکترونیکی با هماهنگی انجام شده به محل شرکت وارد کننده ارسال و در صدد است پس از انجام آموزش های اپراتوری لازم در اسرع وقت جهت ارائه خدمات به شهروندان محترم به طور عملی وارد ناوگان عملیاتی سازمان گردد.

723

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده جلسه هیئت مدیره سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار روز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه نودو هشت راس ساعت 08:00 صبح با تلاوتی چند از کلام الله مجید و خیر مقدم توسط مهندس نوروزی معاون محترم خدمات شهر و رئیس هیئت مدیره سازمان به سایر اعضاء برگزار گردید.

در این جلسه اهداف و برنامه های سازمان در سال جاری از سوی رئیس سازمان مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید جلسات هیئت مدیره به صورت منظم و هفتگی برگزار گردد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

از ابتدای سال جاری با هدف افزایش کیفیت کنترل اکیپ های عملیاتی سازمان در زمان رسیدن به محل حوادث و انتقال اطلاعات و پیام ها،سیستم رادیوئی ستاد فرماندهی سازمان بازسازی و از بخش مخابرات جدا گردیده است.

انتظار میرود این اقدامات نهایتا منتج به افزایش کیفیت خدمات دهی سازمان به شهروندان محترم و حادثه دیدگان گردد.

724

725

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

جلسه هم اندیشی قائم مقام سرویس بیمه شهر شهرداری تهران و رئیس سازمان آتش نشانی شهریار در محل دفتر مهندس کریمی برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور آقای مهندس اینانلو کارشناس ارشد بیمه شهرداری تهران برگزار گردید، مهندس اسدی قائم مقام سرویس بیمه شهر شهرداری تهران با اشاره به اهداف راهبردی این شرکت در خصوص خدمات بهینه در تمامی بند های بیمه ای بیمه گذاران در سال جدید تاکید نمود.

716

717

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با شروع سال جدید دانش آموزان مقطع آتش نشانی آموزش های مربوطه را توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان در محل مرکز آموزش آتش نشانی شهریار طی نمودند.

710

711

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز