با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

 

همایش تخصصی چگونگی اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک در ساختمانها با حضور روسای سازمان ها،مسئولین واحدها و معاونت های پیشگیری آتش نشانی های استان تهران در محل مرکز آموزش سازمان برگزار گردید.

در این همایش بر ضرورت نصب سیستم های اعلام حریق که چندین دهه از طول عمر آن در جهان می‌گذرد و توانسته به خوبی جایگاهی مناسب را در صنعت ساختمان بدست آورد تاکید گردید.

425

426

427

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال(چهارشنبه سوری)تعداد 25 نفر از دانش آموزان دبستان پسرانه فرهنگ آموزش اصول و مبانی حریق و نحوه کار با خاموش کننده های دستی و جلوگیری از خطرات احتمالی چهارشنبه سوری را بصورت تئوری و عملی جمعا به مدت چهار ساعت  توسط مهندس خسروی مربی و مسئول  آموزش در محل مرکز آموزش سازمان طی نمودند.

416

417

418

419

420

421

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در راستای اجرای بند دو و سه ماده چهار فصل دوم اساسنامه سازمان آتش نشانی شهریار و با عنایت به فرا رسیدن ایام نوروز و آغاز سفر های نوروزی شهروندان طرح تهیه شناسنامه ایمنی جایگاه های سوخت تحت حوزه خدماتی شهرداری شهریار با هدف ایمن سازی مراکز مذکور  آغاز و ضمن بازدید ایمنی از نظر خاموش کننده های دستی،سطل های ماسه بادی و ....، توصیه های ایمنی به جایگاه داران ارائه و نتیجه اقدامات انجام شده به مراجع ذیصلاح انعکاس داده خواهد شد.

402

410

411

403

404

405

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده  و در راستای اجرای بند شش -ماده چهار -فصل دوم  اساسنامه سازمان آتش نشانی شهریار با عنوان پایش مستمر میزان آمادگی کارکنان سازمان و کمک به حفظ و افزایش توان،مهارت ها و دانش آنان از طریق برگزاری آزمون های دوره ای آمادگی جسمانی،مسابقات ورزشی و.... ،آزمون آمادگی جسمانی نیمه دوم سال نودوهفت کلیه پرسنل ستادی و عملیاتی سازمان بر اساس برنامه زمانبندی تعیین شده و به تفکیک رده های سنی مختلف در محل پروژه سازمان آتش نشانی شهریار برگزار و نتیجه آزمون در پرونده پرسنلی افراد منعکس گردید.

406

407

408

409

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

اختتامیه کلاس آموزش تخصصی ارتباط موثر با محیط و دیگران جهت کارکنان شهرداری های استان تهران  درمحل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار  با برگزاری آزمون کتبی  به پایان رسید و دوره های بعدی طبق جدول زمانبدی برگزار خواهد شد.

398

399

400

401

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به برنامه ریزی انجام شده کلاس  تخصصی آمادگی مقابله با حوادث طبیعی و غیر مترقبه شامل سیل،زلزله و... با حضور کارکنان شهرداری های  استان تهران در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانی شهریار در حال برگزاریست.

340387

388

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز