با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:53 روز یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه نودو نه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه کامیون واقع در شهریار،بلوار شاد چای،نرسیده به تالار ایران گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه کامیون پس از برخورد با یکدستگاه حودرو سواری از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با چند اصله درخت واژگون و منجر به مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و خودروهای مذکور با هماهنگی پلیس راهور با یکدستگاه جرثقیل  به پارکینگ منتقل گردید.

3017

3018

3019

3020

3022

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:19 روز یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در لوله هود واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت سوم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در محل فوق محبوس شده  که با تلاش آتش نشانان گربه مذکور از داخل لوله نجات داده شد و رهاسازی صورت پذیرفت.

7004

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق حاشیه باغ وعلفزار بشرح ذیل گزارش  و ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 701 کهنز و 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید حاشیه باغ و علفزار توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1-ساعت 14:37 واقع در شهریار،بلوار آزادگان،کوچه سرو،روبروی استخر آزادگان

2-ساعت 21:41 واقع در شهریار،چهار راه محمد آباد

3033

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:40 روز یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه نودونه  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق در یکباب مغازه فست فود واقع در شهریار،میدان امام خمینی(ره)،ابتدای بلوار انقلاب گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید قابلمه ای بر روی اجاق در حال سوختن و شعله ور شدن بود که با تلاش آتش نشانان ضمن بستن شیر گاز و انتقال قابلمه به بیرون از مغازه از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

3035

3034

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 24 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 6 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن اطفاء حریق و امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه نودونه

1-ساعت 12:34  حریق علفزار واقع در شهریار،امیریه،میدان وحدت،پشت شبکه بهداشت

2-ساعت 15:18 نشت آب در یک واحد مسکونی به علت ترکیدگی لوله آب واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان شقایق یازدهم

3-ساعت 21:13 حریق علفزار واقع در شهریار،بلوار شورا،ورودی کردزار،کوچه عطاء

4-ساعت 21:46 حریق علف های هرز واقع در شهریار،بلوار شهید شیخی،روبروی تالار ایران

یکشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه نودونه

5-ساعت 05:59  نجات یک شهروند محبوس شده در یک واحد مسکونی به علت معیوبی قفل واقع در شهریار،ابراهیم آباد،کوچه بنفشه،بن بست دوم

6-ساعت  06:10  حریق علفزار واقع در شهریار،خیابان شهید رزاق دوست

990

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 48 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 7 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن اطفاء حریق و امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

پنجشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه نودونه

1-ساعت 07:51 نشت گازوئیل یکدستگاه تریلر در اثر برخورد با جدول واقع در شهریار،بلوار شهید کلهر،روبروی پمپ بنزین

2-ساعت 15:02  بازدید از نشست یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،فاز یک مخابرات،کوچه زعیم

3-ساعت 17:29  نجات یک نفر از شهروندان محبوس شده در کابین آسانسور واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان بوستان چهاردهم

جمعه بیست و ششم اردیبهشت ماه نودونه

4-ساعت 10:06 صید یک حلقه مار محبوس شده در پشت تخت در حیاط یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،چهار راه محمد آباد،کوچه ظفر،کوچه طراوت

5-ساعت 14:40  حریق علف های خشک در داخل چهار دیواری واقع در شهریار،عباس آباد،خیابان طباطبائی،روبروی کوچه پوریای ولی

6-ساعت  21:03 نجات چهار نفر از شهروندان محبوس شده در کابین آسانسور،شهرک صدف،ابتدای خیابان شهید دکتر قریب

شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه نودونه

7-ساعت  00:51  حریق ضایعات چوب واقع در شهریار،کمربندی محمد آباد،پشت تالار ارکیده

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:41 روز چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه نودونه  با مراجعه حضوری محصلی حدودا 14 ساله به ایستگاه 301 آتش نشانی شهریار (ایستگاه فاز یک اندیشه) که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

3016

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:07  روز سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف یکدستگاه خودرو پراید واقع در جاده تهران به شهریار،بلوار پلیس گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های 401 شهریار و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و با توجه به اهمیت موضوع معاونت عملیات سازمان در محل حضور یافت.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به علت سرعت بالا و عدم کنترل خودرو توسط راننده با تیر برق مسیر جاده برخورد نموده که منجر به محبوس و مصدوم شدن سرنشینان خودرو فوق گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد فوق از داخل خودرو خارج و  پس از معاینه اولیه توسط اورژانس حاضر در محل متاسفانه فوت دو نفر تائید و جسد  افراد متوفی جهت انتقال به سردخانه تحویل نیروی انتظامی مستقر در محل حادثه  گردید.

3013

3014

3015

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:30 روز سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه نودونه  با مراجعه حضوری محصلی حدودا 18 ساله به ایستگاه 701 آتش نشانی شهریار (ایستگاه کهنز) که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

3012

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز