امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:28 روز دوشنبه بیست و هشتم اسفند ماه نودوشش طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف دو دستگاه خودرو با یکدیگر واقع درشهریار،چهار راه محمدآباد(بلوار شهید شیخی) به طرف شهر قدس گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو دستگاه خودرو پژو آردی و پژو پارس به علت بی احتیاطی با یکدیگر برخورد نموده که منجر به مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع سرباطری فرد مصدوم از داخل خودرو خارج و با همکاری اورژانس 115 شهریاربه بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور گردید.

6991

6992

6993

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:10 عصر روز یکشنبه بیست و هفتم اسفند ماه نودوشش با مراجعه حضوری کودکی پنج ساله به همراه خانواده به ایستگاه 301 آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه  مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده ازدستگاه انگشتربر و دیگر تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر کرده و انگشت دست این کودک را آزاد نموده و حلقه مذکور را تحویل خانواده شخص دادند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

6990

بزرگترین سفره هفت سین سازمان آتش نشانی شهریار در شهرستان شهریار رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار احمد کریمی مدیر عامل سازمان و مسئول برگزاری این طرح گفت: این سفره هفت سین توسط هنرمندان سازمان آتش نشانی شهریار ساخته شده است.        
احمد کریمی افزود : سفره هفت سین با هدف ایجاد روحیه شادی و نشاط مردم و در اجرای مصوبات ستاد استقبال از بهار شهرداری شهریار ایجاد شده است.                                                                                                    
کریمی افزود : علاقمندان جهت بازدید از این سفره هفت سین از تاریخ بیست و هشتم اسفند ماه نودوشش لغایت پانزدهم فروردین ماه نودو هفت واقع در شهریار،بلوار شهداء،جنب سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار دیدن فرمایند.                         

6989                                                                                       

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ظهر روز یکشنبه بیست و هفتم اسفند ماه نودوشش پرسنل آتش نشانی شهرداری فرون آباد با حضور در دفتر مدیر عامل سازمان پس از اتمام دوره آموزشی در مرکز آموزش های تخصصی آتش نشانان استان تهران(شهرداری شهریار)مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نمودند.

6985

6984

6983

6988

مطالب بیشتر...