با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

به گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در ساعت 11:13 دقیقه روز سه شنبه مورخ 97/9/27، طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125، واژگونی یکدستگاه وانت نیسان اعلام گردید. ستاد فرماندهی سازمان اقدام به اعزام آتشنشانان ایستگاه شهریار کد -401 به محل حادثه واقع زیرگذر محور شهید سبزآبادی نمود.

باغچی رئیس ایستگاه شهریار کد -401 عنوان نمود : به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده گردید یکدستگاه وانت نیسان از مسیر خود منحرف و واژگون شده است و آتشنشانان نسبت به ایمن سازی محیط اقدام نمودند. خوشبختانه این حادثه خسارات جانی در پی نداشت.

وی از شهروندان درخواست نمود با توجه به لغزندگی جاده، با سرعت مطمئن تردد نمایند.

 

113

به گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در ساعت 13:53 دقیقه روز دوشنبه مورخ 97/09/26، تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125، از حریق سر درب یک واحد مسکونی واقع در شهرک جعفریه خبر داد. بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان، آتشنشانان ایستگاه شهرک جعفریه کد -601 را به محل حادثه اعزام نمود.

مصطفی فخریان رئیس ایستگاه جعفریه اعلام نمود : در بدو ورود مشاهده شد، سر درب یک واحد مسکونی بدلیل نشت گاز شهری و اتصال سیم های برق دچار حریق که توسط ساکنین اطفاء گردیده بود. آتشنشانان در جهت ایمن سازی محل، نسبت به قطع نمودن گاز شهری و برق اقدام و توصیه های لازم به مالک ساختمان داده شد.

وی در پایان از شهروندان درخواست نمود با فراگیری اصول پیشگیری از حوادث، نسبت به بررسی ایمنی محل سکونت خود احتمام ورزند.

 

101

به گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار :

    در ساعت 16:39 دقیقه روز دوشنبه مورخ 1397/9/26 زنگ تلفن سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان خبر از محبوس شدن فردی داخل کابین آسانسور داد و با اعلام ستاد فرماندهی، گروه امداد و نجات ایستگاه 401 به محل حادثه واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی راهی شدند.

    باغچی رئیس ایستگاه 401 در این باره گفت : در محل حادثه مشاهده گردید خانمی جوان بدلیل نقص فنی آسانسور داخل کابین محبوس گردیده که بلافاصله با قطع جریان برق و ایمن سازی نسبت به خارج نمودن این شهروند از کابین آسانسور اقدام گردید.

    وی از شهروندان درخواست نمود بصورت دوره ای و متناوب نسبت به سرویس ونگهداری آسانسور اقدام نمایند.

 

اسانسور 100

به گزارش روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار :

فرزاد جبلی مسئول ستاد فرماندهی سازمان، از بدون حادثه بودن شبانه روز گذشته خبر داد. وی عنوان نمود با توجه به فعالیت گسترده واحدهای آموزش و پیشگیری و رعایت مسائل ایمنی توسط شهروندان، خوشبختانه تلفن 125 سازمان در 24 ساعت گذشته بخاطر هیچگونه حادثه ای به صدا در نیامد.

جبلی خاطر نشان کرد، با توجه به اینکه، همه روزه شاهد تعداد زیادی تماس تلفنی مزاحم بر روی سامانه 125 هستیم و این مهم باعث اخلال در کار امداد رسانی می شود، از شهروندان درخواست نمود از انجام تماسهای غیر ضروری با شماره 125 بپرهیزند.

 

97

صبح روزه یکشنبه مورخ 97/9/25 با حضور کریمی رئیس سازمان، مرادی مسئول حراست، شورگشتی مسئول  بازرسی و مسئولین واحدها و ایستگاه های سازمان، جلسه بررسی و رفع مشکلات مرکز آموزش آتشنشانی و ایستگاه اندیشه کد 301 برگزار گردید. در این دیدار صمیمانه کریمی ضمن تشکر از فعالیت حمید رضا خسروی مسئول واحد آموزش و ریس ایستگاه اندیشه و  پرسنل این دو واحد، عنوان نمود با توجه به جمعیت فاز یک اندیشه، ایجاد یک ایستگاه جدید در قسمت شرق فاز در دست مطالعه و بررسی است و بزودی پس از انجام مراحل مطالعاتی وارد فاز اجرایی می شود. وی افزورد با توجه به خریداری نردبان هیدرولیکی و لزوم بهره برداری از آن، آموزش پرسنل تخصصی از اولویت های سازمان  می باشد. در پایان پرسنل مشکلات خود را مطرح و مقرر گردید نسبت به رفع موانع موجود اقدام لازم صورت پذیرد.

 90 1

 

90 2

 

90 3

 

 

 

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز