آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی مراسمی با حضور نجار معاون وزیر و رئیس ستاد بحران کشور،مدیر کل بحران استانداری تهران،روسای سازمان آتش نشانی شهرداری های استان تهران ،لوح تقدیر و یادبودی توسط دکتر محسنی بندپی استاندار تهران به حمید رضا خسروی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار اهدا گردید.

در متن این تقدیر نامه آمده است:

جناب آقای حمید رضا خسروی

سلام علیکم

ضمن تبریک بمناسبت روز آتش نشانی و ایمنی که همواره یادآور دلیر مردانی است که برای خدمت به مردمان شریف از هیچ کوششی دریغ ننموده اند و به پاس ایثارگری و مجاهدت های خالصانه از جنابعالی تقدیر میگردد.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)موفق وموید باشید.

 

khoosraviii

حریق سیلندر اکسیژن ( هنرستان شهداء )

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:39 سه شنبه 99/7/9 صدای زنگ تلفن سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار خبر از حریق سیلندر گاز در محیط کارگاهی هنرستان فنی حرفه ای شهداء میداد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه مرکزی (10) به محل حادثه اعزام و در بدو ورود مشاهده گردید چند دستگاه سیلندر گاز طعمه حریق شده که بوسیله یک رشته شلنگ آبرسانی نسبت به اطفاء اقدام لازم صورت پذیرفت.

 

311

 

310

نجات گربه محبوس

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 8:16 سه شنبه 99/7/8 صدای زنگ تلفن سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار خبر از محبوسی یک قلاده گربه در خیابان معلم شهریار می داد. بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شهریار (401) به محل حادثه اعزام و در بدو ورود مشاهده گردید یک قلاده گربه در قسمت بالکن ساختمان محبوس و برای ساکنان ایجاد مزاحمت کرده که بلافاصله بوسیله تجهیزات نسبت به صید و رها سازی اقدام لازم صورت پذیرفت.

 

134

حریق ضایعات و حاشیه باغ

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 24 ساعت گذشته 2 مورد حریق حاشیه باغ و ضایعات به سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار اعلام و آتش نشانان به  محل های اعلامی اعزام و نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند.

 

7

 

محبوسی داخل آسانسور

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 24 ساعت گذشته طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار، 2 مورد محبوسی داخل آسانسور گزارش گردید. تیم های عملیاتی سازمان با اعزام به محل های اعلامی 4   نفر از شهروندان را که در کابین آسانسور محبوس شده بودند، نجات دادند. از مدیران ساختمان ها درخواست می گردد با انجام سرویس دوره ای آسانسور و نصب برق اضطراری از بروز حوادثی اینچنین جلوگیری  به عمل آورند.

 

20

مطالب بیشتر...