با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:16 روز سه شنبه چهارم تیر ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق حاشیه باغ واقع درجاده شهریار به طرف تهران،نرسیده به قره تپه،روبروی رضی آباد پائین گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید حاشیه باغی توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده و منجر به بروز خسارت به چند اصله درخت گردیده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش به باغ  و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1153

1154

1155

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:19  روز سه شنبه چهارم تیر ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی منجر به حریق یکدستگاه خودرو سواری واقع در شهریار،بلوار امیرکبیر به طرف کهنز گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 701 کهنز را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به علت سرعت بالا و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف ،واژگون، پرتاب راننده به بیرون از خودرو و حریق خودرو مذکورگردیده بود که ضمن اطفاء حریق و ایمن سازی کامل جاده فرد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور گردید.

1151

1152

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:02 روز سه شنبه چهارم تیر ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن چهار نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان هشتم شرقی گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که به علت پاراشوت بین یکی از طبقات متوقف و چهار نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهگی به عمل آمده در روز سه شنبه چهارم تیر ماه نودوهشت آتش نشانان داوطلب خانم آموزش تئوری و عملی حریق را جمعا به مدت سه ساعت  توسط  مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان در محل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار واقع در فاز یک اندیشه طی نمودند.

1144

1145

1146

1147

1148

1149

1150

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز دوشنبه سوم تیر ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق باغ، حاشیه باغ وعلفزار بشرح ذیل گزارش  و ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 401 شهریار،101 مرکزی و 501 رزکان را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید باغ،حاشیه باغ و علفزار توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1-ساعت 07:33 واقع در شهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،جنب مدرسه ایثار

2-ساعت 09:45 واقع در شهریار،وائین،خیابان غزل یکم

3-ساعت 12:40 واقع در جاده شهریار به کرج،جنب خدمات موتوری

4-ساعت 12:47 واقع در شهریار به طرف باغستان،خیابان پاسگاه

5-ساعت 15:20 واقع در شهریار،عباس آباد،کوچه ارشاد

1064

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز