با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:30 روز چهارشنبه یازدهم تیر ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکباب منزل مسکونی واقع درشهریار،امیریه،پشت گاوداری شاملو،کوچه مفید گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 201 امیریه را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکباب منزل از قسمت آشپزخانه به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء کامل و تخلیه دود با رم فن از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته وبه مقداری از وسایل منزل خسارت وارد گردید.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:43 روز چهارشنبه یازدهم تیر ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو L90  واقع شهریار،زیرگذر سپاه به طرف ملارد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 101 مرکزی  را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق دچار آتش سوزی شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

مهدی پور احمدی معاونت عملیات سازمان که در محل حادثه حضور داشت علت حریق را نقص فنی در سیستم سوخت رسانی(لوله های رابط پمپ بنزین از باک به سمت موتور)عنوان نمود و به کلیه شهروندان محترم توصیه نمود ضمن مجهز نمودن خودرو به خاموش کننده اطفاء حریق در صورت بروز هرگونه نقص فنی سریعا نسبت رفع نقص زیر نظر متخصصان مربوطه اقدام نمایند.

3275

3276

3277

3278

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در ادامه آتش سوزی های باغ،حاشیه باغ و علف های هرز چندین مورد به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند و از گسترش آتش و بروز خسارت به مزارع و باغ های مجاور جلوگیری به عمل آوردند.

یازدهم  تیر ماه نودونه

1-ساعت 08:22 حریق بعلفزار واقع در شهریار،میدان فجر،قبل از کوچه تزکیه

2-ساعت 20:36 حریق باغ واقع در شهریار،ورودی بلوار شهید شیخی از طرف شهر قدس

3-ساعت 20:46 حریق علفزار واقع در شهریار،شهرک عباسپور،جنب پمپ بنزین

4-ساعت 21:34 حریق باغ  وعلفزارواقع در شهریار ،بلوار 17 شهریور،کوچه غنچه

دوازدهم  تیر ماه نودونه

5-ساعت 04:32 حریق علفزار واقع در شهریار،امیریه،روبروی استخر

3241

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:37 روز چهارشنبه یازدهم تیر ماه نودونه با مراجعه حضوری خانمی حدودا 27 ساله به ایستگاه 301 اندیشه که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

3274

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:43  روز سه شنبه دهم تیر ماه نودونه  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکباب مغازه نانوائی واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت پنجم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکباب مغازه نانوائی  به علتی نامعلوم طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

3270

3271

3272

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

آتش نشانی شهریار

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز