با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روباه  محبوس شده در داخل گودال توسط آتش نشانان شهریار رهاسازی و به محیط زیست انتقال داده شد.

ساعت 09:00 صبح روز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده روباه داخل گودال واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان درختی به طرف جعفریه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید روباه فوق در داخل گودال محبوس گردید بود  که توسط آتش نشانان رهاسازی و به محیط زیست انتقال داده شد.

727

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

نردبان 32 متری سازمان آتش نشانی شهریار که اواخر سال 97 با همت فرمانداری و شهرداری محترم شهریار خریداری و به مجموعه سازمان تزریق گردید جهت انجام تنظیمات مکانیکی و سیستم های الکترونیکی با هماهنگی انجام شده به محل شرکت وارد کننده ارسال و در صدد است پس از انجام آموزش های اپراتوری لازم در اسرع وقت جهت ارائه خدمات به شهروندان محترم به طور عملی وارد ناوگان عملیاتی سازمان گردد.

723

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده جلسه هیئت مدیره سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار روز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه نودو هشت راس ساعت 08:00 صبح با تلاوتی چند از کلام الله مجید و خیر مقدم توسط مهندس نوروزی معاون محترم خدمات شهر و رئیس هیئت مدیره سازمان به سایر اعضاء برگزار گردید.

در این جلسه اهداف و برنامه های سازمان در سال جاری از سوی رئیس سازمان مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید جلسات هیئت مدیره به صورت منظم و هفتگی برگزار گردد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

از ابتدای سال جاری با هدف افزایش کیفیت کنترل اکیپ های عملیاتی سازمان در زمان رسیدن به محل حوادث و انتقال اطلاعات و پیام ها،سیستم رادیوئی ستاد فرماندهی سازمان بازسازی و از بخش مخابرات جدا گردیده است.

انتظار میرود این اقدامات نهایتا منتج به افزایش کیفیت خدمات دهی سازمان به شهروندان محترم و حادثه دیدگان گردد.

724

725

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:24 روز یکشنبه بیست و پنجم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کانکس واقع در شهریار،بلوار شهید کلهر،کوچه آلاله گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را با امکانات وتجهیزات کامل به محل حریق اعزام و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کانکس فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

718

719

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز