با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:14 روز یکشنبه بیست و پنجم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق ضایعات لاستیک و چوب واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،جنب فرهنگسرای ایثار گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 301 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مقدار ضایعات در مجاورت کانکس توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش به اماکن عمومی جلوگیری به عمل آمد.

721

720

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:14  روز یکشنبه بیست و پنجم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کابینت آبگرمکن یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوازدهم شرقی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کابینت آبگرمکن  فوق به علت حرارت طعمه حریق شده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

722

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:42 روز یکشنبه بیست و پنجم فروردین ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار درخواست  انتقال فرد مصدوم از طبقه همکف به طبقه چهارم واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان یاس شرقی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی  را با امکانات و تجهیزات کامل  راهی محل نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید فردی حدودا 24 ساله که بدلیل مصدومیت شدید قادر به انتقال به طبقات فوقانی نبود با تلاش آتش نشانان و با هماهنگی خانواده بوسیله بسکت به واحد طبقه چهارم منتقل شد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

جلسه هم اندیشی قائم مقام سرویس بیمه شهر شهرداری تهران و رئیس سازمان آتش نشانی شهریار در محل دفتر مهندس کریمی برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور آقای مهندس اینانلو کارشناس ارشد بیمه شهرداری تهران برگزار گردید، مهندس اسدی قائم مقام سرویس بیمه شهر شهرداری تهران با اشاره به اهداف راهبردی این شرکت در خصوص خدمات بهینه در تمامی بند های بیمه ای بیمه گذاران در سال جدید تاکید نمود.

716

717

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز