با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با شروع سال جدید دانش آموزان مقطع آتش نشانی آموزش های مربوطه را توسط مهندس خسروی مسئول و مربی آموزشی سازمان در محل مرکز آموزش آتش نشانی شهریار طی نمودند.

710

711

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:28 روز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،کوچه شهید احمد رهگذر،کوچه هومن گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار  را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز پنجشنبه بیست و دوم فروردین ماه نودوهشت پرسنل عملیاتی ایستگاه مرکزی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار آموزش حمل مصدوم با برانکارد و بسکت در خوادث آوار(وید) را از ساعت 09:30 الی 11:30 توسط مهندس پوراحمدی معاونت عملیات سازمان در محل ایستگاه فوق  طی نمودند.

707

708

709

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 05:57 صبح روز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تخریب یکباب ساختمان خالی از سکنه واقع در شهریار،شهرک جعفریه،خیابان سی و چهارم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 601 جعفریه را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود.

آتش نشانان با سرعت عمل بالا در کمتر از سه دقیقه خود را به محل حادثه رسانده و به جستجوی احتمالی محبوسین در ملک فرو ریخته پرداختند که خوشبختانه کسی در محل حضور نداشت و ضمن هماهنگی با ادارات آب،برق،گاز و عوامل انتظامی جهت ایمن سازی محل با کشیدن نوار خطر توصیه ونکات ایمنی را به مالک ملک مذکور ارائه گردید و توصیه گردید با هماهنگی مهندسین ناظر جهت تقویت دیوارهای جانبی هماهنگی کامل صورت پذیرد.

701

702

703

704

705

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:14 بامداد روز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کنتورهای برق یک مجتمع مسکونی واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان بیات شمالی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه  101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کنتورهای برق یک مجتمع مسکونی به علت اتصالی  طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان با رعایت نکات ایمنی اطفاء و به ساکنین اعلام گردید سریعا جهت تعویض کنتور های مذکور مراتب را به اداره برق گزارش نمایند.

706

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز