با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 01:02 روز دوشنبه بیست و دوم بهمن نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ریزش کف حیاط یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،رضی آباد بالا،کوچه انقلاب گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود  و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کف حیاط یکباب منزل مسکونی نشست کرده و منجر به ریزش دهانه چاه، ایجاد حفره عمیق گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل و محصور نمودن محل با نوارخطر  توصیه های لازم به افراد حاضر در محل ارائه گردید.

375

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:46،18:03،16:41،22:21 روز یکشنبه و دوشنبه بیست و یکم لغایت بیست و دوم بهمن ماه نودوهفت با مراجعه حضوری چهار نفر از شهروندان به ایستگاه های 101 مرکزی و 301 اندیشه که چهار حلقه انگشتر در انگشت دستان آنان  گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران به کمک افراد مذکور رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده ازدستگاه انگشتربر و دیگر تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر کرده و انگشت دست این اشخاص را آزاد نمودند.

کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

354

353

358

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روباه  محبوس شده در حیاط یکباب منزل مسکونی توسط آتش نشانان شهریار به محیط زیست انتقال داده شد.

ساعت 11:08 روزیکشنبه بیست و یکم بهمن ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده روباه در حیاط یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان بیات جنوبی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید روباه فوق در داخل حیاط منزل مسکونی محبوس گردید بود  که توسط آتش نشانان صید و به محیط زیست انتقال داده شد.

274

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:10 روز جمعه نوزدهم بهمن ماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گازگرفتگی شش نفر از شهروندان واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،کوچه شهید ثمری گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید شش نفر از شهروندان به علت نشت گاز منواکسید کربن دچار گازگرفتگی شدند که با همکاری اورژانس 115 شهریار  مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال  یافتند.

00000

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 16:57،17:38 روز پنجشنبه  هجدهم بهمن ماه نودو هفت، 18:24 روز جمعه نوزدهم بهمن ماه نودوهفت،11:37 روز شنبه بیستم بهمن ماه نودوهفت،18:19 روز دوشنبه بیست و دوم بهمن ماه نودوهفت طی پنج مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن هفت نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،وائین،خیابان میلاد چهارم 2-شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان سعدی نهم 3-شهریار،شهرک صدف،خیابان شهدای گمنام،کوچه فرهنگ 4-شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،بن بست موسی لو 5-شهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،کوچه شهید پرویز حانی گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 101 مرکزی،301 اندیشه و 401 شهریار را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و هفت نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

352

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز