با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:29 روز پنجشنبه یکم آذر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو وانت واقع در جاده شهریار به طرف کرج،نرسیده به زیرگذر سپاه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با موانع ، واژگون و منجر به بروز خسارت مالی به خودرو مذکور گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری محل تحویل پلیس راهور گردید.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

8585

8584

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار:

از ابتدای سال 97 تاکنون بیش از 212 مورد حادثه آسانسور در سامانه حوادث سازمان آتش نشانی ثبت و توسط آتش نشانان امداد رسانی گردیده است.

آمار حوادث آسانسور در حوزه شهر شهریار از ابتدای سال 97 تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 87 درصد رشد داشته است.

در حوادث اعلامی آسانسور از ابتدای سال تاکنون 16 نفر مصدومی از سه حادثه سقوط آسانسور و 308 نفر محبوسی توسط آتش نشانان امداد رسانی شدند.

به شهروندان،مدیران مراکز دولتی و... توصیه می شود برای جلوگیری از حوادث ناگوار به طور جدی پیگیر سرویس دوره ای و انجام تمهیدات ایمنی آسانسور باشند.

0.0.0.0

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهگی به عمل آمده تعداد 50 نفر از آتش نشانان داوطلب  آموزش تئوری و عملی حریق را جمعا به مدت سه ساعت  توسط مربیان آموزشی سازمان در محل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار واقع در فاز یک اندیشه طی نمودند.

8578

8579

8580

8581

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:49 عصرروز چهارشنبه سی ام آبانماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق ضایعات داخل ساختمان متروکه واقع در شهریار،رزکان،خیابان ولیعصر(عج)،خیابان جهاد گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 501 رزکان را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مقداری ضایعات در ساختمان متروکه طعمه حریق شده که با تلاش اتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

8576

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با فرا رسیدن فصل سرما سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار همگام با سایر دوایر سازمان های وابسته به شهرداری نسبت به آماده سازی تجهیزات و ادوات موجود در سازمان اقدام و نسبت به طراحی و ساخت و تعبیه سه منبع ذخیره سوخت جمعا به میزان 22.000 لیترجهت استفاده در مواقع بحران اهتمام داشته و مراحل اخذ سهمیه سوخت مورد نیاز به منظور دپو در مخازن مذکور از سوی مراجع ذیربط در خال پیگیری می باشد.

 

6864

8574

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز