با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:53 روز یکشنبه بیست و ششم خردادماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت پنجم،خیابان سپیدار یکم گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:07 روز یکشنبه بیست و ششم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی تجمیع شده واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان هشتم غربی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان  بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو واحد مسکونی تجمیع شده به یک واحد از قسمت آشپزخانه به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء کامل و تخلیه دود با رم فن از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته و ضمن نجات یک نفراز میان شعله های دود و آتش به مقداری از وسایل منزل خسارت وارد گردید.

1094

1095

1096

1097

1098

 

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز یکشنبه بیست و ششم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق باغ،علفزار و ضایعات چوب بشرح ذیل گزارش  و ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 501 رزکان،801 رضی آباد و 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید باغ،حاشیه باغ،علفزار و ضایعات چوب توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1-ساعت 11:01 واقع در شهریار،رزکان،خیابان گلستان

2-ساعت 15:57 واقع در شهریار،رضی آباد بالا،کوچه شهید رهگذر

3-ساعت 18:47 واقع در شهریار،رزکان،خیابان گلستان

4-ساعت 19:43 واقع در جاده تهران به شهریار،نرسیده به میدان نماز

5-ساعت 20:24 واقع در شهریار،چهار راه شهید بهشتی،انتهای خیابان شیخ طوسی

1090

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساکنان یک واحد مسکونی به دلیل ورود خفاش  وحشت کردند و از آتش نشانان برای به دام انداختن این مهمان ناخوانده کمک خواستند.

ساعت 00:57 بامداد روز یکشنبه بیست و ششم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 آتش نشانی شهریار از حضور یک خفاش به داخل واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوازدهم غربی،کوچه عمران خبر داد که بلافاصله نیروهای عملیاتی وامدادونجات ایستگاه 301 آتش نشانی شهریار(فاز یک اندیشه) با حضور در اتاق پذیرائی واحد فوق پس از به دام انداختن، خفاش را به محیط زیست انتقال دادند.

1089

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در سراسر کشور و بازه زمانی مشخص شده توسط شهرداری شهریار در روزهای شنبه و یکشنبه بیست و پنجم لغایت بیست و ششم خرداد ماه سال جاری تمامی آتش نشانان بالای سی سال شهریار در این طرح بسیج ملی فشارخون شرکت خواهند نمود.
سردرد، حالت تهوع، سرگیجه، تاری دید یا دوبینی، تپش قلب یا ضربان‌های قوی و نامنظم قلب، تنگی نفس از علایم فشار خون بالا است، البته در بسیاری موارد این بیماری بدون علامت است و به همین دلیل بنام قاتل خاموش نامگذاری شده است.

1083

1084

1085

1086

1087

1088

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز