آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:36،14:17 روز پنجشنبه سی ام بهمن ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار و مراجعه حضوری به ایستگاه 301 اندیشه که دو حلقه انگشتر در انگشت دستان دو نفر از شهروندان گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران به کمک افراد مذکور رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده ازدستگاه انگشتربر و دیگر تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر کرده و انگشت دست این اشخاص را آزاد نمودند.

کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

عکس:آرشیو

2179

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:36 روز چهارشنبه بیست و نهم بهمن ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پراید واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان عطار پنجم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 301 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از قسمت موتورطعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

00519

00520

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:24 روز چهارشنبه بیست و نهم بهمن ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در کانال کولر واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان اطلاعات،خیابان مطهری،کوچه باهنرگزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را  با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل فوق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در کانال کولر محبوس شده  که با تلاش آتش نشانان گربه مذکور از داخل کانال نجات داده شد و رهاسازی صورت پذیرفت.

00518

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:56 روز چهارشنبه بیست و نهم بهمن ماه نودونه  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار وجود یک حلقه مار در داخل یکباب مغازه میوه فروشی واقع در شهریار،میدان معلم،کوچه شهید اسماعیلی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امداد گران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات وتجهیزات کامل به محل مذکور اعزام نمود.

در بدو ورود مامورین مشاهده شد که یک حلقه مار در داخل جعبه گوجه میوه فروشی رویت شده و باعث رعب و وحشت افراد حاضر در محل گردیده بود که در این عملیات، آتش نشانان،مار را با استفاده از تجهیزات نجات(مار گیری) صید کرده و به نگرانی آنان خاتمه داده و آرامش را به آنان باز گرداندند.

00515

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز چهارشنبه و پنجشنبه بیست و نهم و سی ام بهمن ماه نودونه با مراجعه حضوری چهار نفر از شهروندان به ایستگاه های 101 مرکزی و401 شهریار و بیمارستان امام سجاد(ع) به شرح ذیل  که  حلقه فلزی،دستگیره چوبی طناب ورزشی،انگشتر و قطعه پلاستیکی در انگشت دستان آنان  گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران به کمک افراد مذکور رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده از تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن اشیاء مذکور کرده و انگشت دست این اشخاص را آزاد نمودند.

کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

1-ساعت 15:36 گیر گردن حلقه ای فلزی در دست چپ خانمی حدودا 25 ساله با مراجعه حضوری به ایستگاه 101 مرکزی

2-ساعت 16:22 گیر کردن دستگیره چوبی طناب ورزشی در دست دختر بچه ای پنج ساله با مراجعه حضوری به ایستگاه 401 شهریار

3-ساعت 18:10 گیر کردن یک حلقه انگشتر در انگشت دست جوانی حدودا 17 ساله که دچار جراحت و خونریزی گردیده بود با حضور در بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار

4-ساعت 03:45 گیر کردن شیئی پلاستیکی در دست کودکی خردسال با مراجعه حضوری به ایستگاه 101 مرکزی

00516

00517

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

00288

حمید رضا دمرچی لو

سرپرست سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf