با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:11 روز شنبه سیزدهم بهمن ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوم شرقی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان  بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان  اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته و ضمن دودگرفتگی  واحد به مقداری از وسایل منزل خسارت وارد گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:56 روز شنبه سیزدهم بهمن ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه سقوط شخصی در چاهک آسانسور واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان استاد معین،نبش کوچه باهنرگزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلا فاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و امداد گران با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کارگری حدودا 28 ساله به علتی نامعلوم و به گفته شاهدین حاضر در محل از طبقه سوم  به داخل چاهک آسانسور  سقوط کرده و به شدت دچار مصدومیت  گردیده بود که با حضور آتش نشانان و همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد.

343

342

3322

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به برنامه ریزی انجام شده کلاس آموزش تخصصی تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته در آتش نشانی به مدت پنج روز متوالی از تاریخ سیزدهم بهمن ماه نودوهفت با حضور آتش نشانان استان تهران در محل مرکز آموزش تخصصی آتش نشانی شهریار در حال برگزاریست.

339

340

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با عنایت به موافقت و مساعدت جناب آقای مهندس درخشان نسب شهردار محترم شهریار و ریاست و اعضای محترم هیئت مدیره سازمان آتش نشانی،کلیه پرسنل سازمان به اتفاق اعضای خانواده با هدف تقویت روحیه معنوی،ایثار و از خودگذشتگی آتش نشانان و کاستن بخشی از استرس های ذاتی شعل آتش نشانان طی برنامه ریزی و زمانبندی تعین شده تا پایان سال جاری در قالب گروه های مختلف به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام میگردند.

لازم بذکر است گروه اول در قالب 50 نفر اعزام گردیده است.

337

338

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 01:43 روز شنبه سیزدهم بهمن ماه نودوهفت با مراجعه حضوری خانمی حدودا 29 ساله به ایستگاه 101 مرکزی آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

259

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز