با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:12 روز یکشنبه بیست و هفتم آبانماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو تاکسی واقع در شهریار،بلوار امیرکبیر،نرسیده به سه راهی فردوسیه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امداد گران ایستگاه  701 کهنز را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید  یکدستگاه خودرو پژو تاکسی به علت  عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف، واژگون و منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که سرنشینان خودرو مذکور از محل متواری و ضمن ایمن سازی کامل جاده،جلوگیری از نشت بنزین،قطع سرباطری خودرو مذکور جهت انتقال به پارکینگ تحویل نیروی انتظامی مستقر در محل حادثه گردید.

8556

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:02 روز یکشنبه بیست و هفتم آبانماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار نشست چاه فاضلاب یکباب منزل مسکونی  واقع در شهریار،بلوار آزادگان،کوچه جهاد گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 701 کهنز را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود  و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید چاه فاضلاب ملک فوق نشست کرده  که ضمن ایمن سازی کامل و محصور نمودن محل با نوارخطر  و اخطار ،توصیه های لازم به ساکنین  مبنی بر هماهنگی سریع با مهندسین ناظر در این زمینه صورت پذیرفت.

8554

8555

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:26 روز یکشنبه بیست و هفتم آبانماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق بایگانی اداره مخابرات فاز یک اندیشه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مقداری البسه در بایگانی مخابات فاز یک اندیشه  طعمه حریق شده  که قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط کارکنان اداره مذکور کنترل و با حضور آتش نشانان ضمن ایمن سازی کامل توصیه های لازم به افراد حاضر در محل ارائه گردید.

85578558

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:17 روز یکشنبه بیست و هفتم آبانماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گازگرفتگی یک نفر از شهروندان واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان نور دوم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مردی حدودا 29 ساله به علت نشت گاز منواکسید کربن دچار گازگرفتگی گردیده بود که با همکاری اورژانس 115 شهریار  مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال داده شد.

00000

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهگی به عمل آمده تعداد 42 نفر از آتش نشانان داوطلب  و دانش آموزان دبیرستان آتش نشانی آموزش تئوری حریق  و آشنائی با مقررات سازمان آتش نشانی را به مدت سه ساعت  توسط مربیان آموزشی سازمان در محل مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار واقع در فاز یک اندیشه طی نمودند.

8544

8545

8546

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز