امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:03 روز پنجشنبه دهم خرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،امیریه،کوچه کفاشیان گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 201 امیریه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

6

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:58 روز پنجشنبه دهم خرداد ماه نودوهفت با مراجعه حضوری مردی حدودا 24 ساله به ایستگاه 101 مرکزی آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

4506

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:34  روز پنجشنبه دهم خرداد ماه نود و هفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق بالکن یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوم غربی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید بالکن یک واحد مسکونی به علت نشت گاز پیک نیک طعمه حریق شده  که  با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

7861

7860

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

وزش باد شدید که ساعت 17:18 روز چهارشنبه نهم خرداد ماه نودوهفت  شروع و دقایقی بعد  شهرستان شهریار را درنوردیدمنجر به سقوط چند اصله درخت،تیر برق،ریزش سنگ نما و خسارت به چند دستگاه خودرو سواری گردید.

دقایقی پس از وزش باد در شهریار کلیه ایستگاه های آتش نشانی شهریار به آماده باش کامل درآمده و در پی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار چندین مورد حادثه بشرح ذیل در نقاط مختلف شهر گزارش و پس از حضور آتش نشانان در محل های اعلام شده توسط شهروندان با تلاش آتش نشانان ایمن سازی کامل صورت پذیرفت و معابر و بازگشائی گردید.

خوشبختانه این حوادث مصدومی نداشته است.

1-ساعت 17:19 شکستگی یک اصله درخت بر روی کابل برق واقع در شهریار،میدان بسیج به طرف امیریه

2-ساعت 17:46 شکستگی یک اصله درخت و سقوط بر روی یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع در شهریار،ابتدای خیابان سینک

3-ساعت 18:40 ریزش سنگ نما و خسارت به دو دستگاه خودرو سواری پژو پارس واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان چهارم غربی،نبش کوچه مادر

4-ساعت 18:44 احتمال سقوط نمای کامپوزیت یکباب ساختمان واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،روبروی خیابان یازدهم غربی که ضمن ایمن سازی کامل توصیه های لازم جهت استحکام نمای فوق به مالکین ارائه گردید.

5-ساعت 19:12 شکستگی یک اصله درخت و سه تیر برق واقع در شهریار،شهرک جعفریه،خیابان تیسفون،نبش حیابان دانشگر

6-ساعت 19:29 ریزش سنگ نما و خسارت به یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع در شهریار،خیابان طالقانی،کوچه نوروزی

7-ساعت 19:30 ریزش سنگ نما واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوازدهم غربی،کوچه محجوب

7854

7842

7844

7845

7848

7849

7850

7851

7852

7853

7854

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:16 روز چهارشنبه نهم خرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،کوچه یاسین،کوچه البرز گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

6

مطالب بیشتر...