آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

بر اساس این گزارش راننده 46 ساله كه در حال حفاری زمین برای یك پروژه بود، به همراه بیل مکانیکی به داخل این حفره فرو رفته و محبوس گردید.

این حادثه عصر روز شنبه شانزدهم اسفند ماه نودونه واقع در شهریار،وائین،روبروی خیابان بعثت نهم گزارش گردید.

آتش نشانان پس از ورود به محل حادثه مشاهده نمودند راننده 46 ساله که همراه یک دستگاه بیل مکانیکی در یک گودال ۵ متری گرفتار شده‌ است که با تلاش بسیار راننده گرفتار در این دستگاه از محل خارج گردید.

 آتش نشان شهریار با محصور نمودن محل مذکور نسبت به ایمن سازی محل اقدام نموده و پس از هماهنگی های لازم بیل مذکور از محل گودال خارج گردید.

00626

00627

00628

00629

 

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:38 روز شنبه شانزدهم اسفند ماه نودونه  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز دو مخابرات،خیابان چناران،کوچه گل کوکب گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان  بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 701 کهنز را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید تخت خواب در یک واحد مسکونی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء کامل از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است و علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

00621

00622

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:22  روز شنبه شانزدهم اسفند ماه نودونه  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یک واحد مسکونی واقع درشهریار،امیریه،خیابان امام خمینی(ره)،کوچه آرام گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان  بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 201 امیریه را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک واحد مسکونی از قسمت اتاق خواب به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء کامل از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

00623

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:09 روز جمعه پانزدهم اسفند ماه نودونه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو تیبا واقع در شهریار،بلوار آزادگان،بعد از سه راه فردوسیه،نرسیده به اسدآباد گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 701 کهنز را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با موانع  واژگون و منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت و قطع سرباطری خودرو  مذکور توسط مالک وسیله نقلیه به به پارکینگ انتقال داده شد.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

00612

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 01:48 بامداد روز جمعه پانزدهم اسفند ماه نودو نه طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پراید واقع در شهریار،میدان بسیج به طرف امیریه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 201 امیریه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به  علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف،واژگون و منجر به مصدوم شدن دو نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مذکور با همکاری اورژانس به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

00603

00604

00605

 

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

00288

حمید رضا دمرچی لو

سرپرست سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf