با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

در ساعت پنج وبیست ونه دقیقه صبح روز چهارشنبه پنجم مهرماه نودویک در شهریار محور چیتگر در پی خواب آلودگی راننده کامیون هوو وتغیر مسیر در لاین مخالف با یکدستگاه خودرو isuzu به شدت برخورد کرده که در اثر این تصادف سه دستگاه خودرو پراید،ون و پیکان نیز به یکدیگر اصابت نموده وضمن بروز خسارت شدید به خودروها متاسفانه دو نفر از سرنشینان خودرو پراید  در اثر شدت برخورد دچار آتش سوزی شده بود در آتش سوختند.ضمنا این حادثه ]چهار نفر مصدوم در پی داشت که بنا به اطلاع واصله حال عمومی آنها وخیم گزارش گردیده است.

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 

جناب آقای مهندس حسینی شهردار محترم شهریار

انتخاب بجا وشایسته جنابعالی به عنوان برترین شهردار(رتبه اول)استان تهران درسال 90 که نشان از مدیریت قاطع وهمت والای حضرتعالی در امر خدمت رسانی به مردم شریف وشهید پرور شهریار می باشد را از صمیم قلب و با افتخار به جنابعالی و دیگر دست اندرکاران زحمتکش مجموعه شهرداری شهریار تبریک وتهنیت عرض می نمائیم.


علیرضا عبدالملکی

مدیر عامل سازمان آتش نشانی

وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار:

 

روز هفتم مهر سال 1359 پالایشگاه نفت آبادان توسط ارتش مزدور عراق بمباران گردید که در حین عملیات اطفاء حریق تعدادی از آتش نشانان کشورمان جان خودشان را از دست دادند در واقع اولین شهدای آتش نشان محسوب گردیدند وبه همین مناسبت هفتم مهر روز آتش نشان نام گذاری گردید.

گوشه ای ازاظهارات  یک آتش نشان عزیز:

از پس اجساد سوخته،خانه های ویران ومردم خاکستر نشین یک لبخند که زنده بودن و آرامش را بشارت دهد،برای ما کافی است.بوی آب وآتش می دهیم واضطراب لحظه ای را در جدال با مرگ لمس کرده ایم.سوگند من گواه معتبر عشقم به مردم است وآن چه نشانی از زندگی دهد:به پیشگاه خدای بزرگ وعدالت اجتماعی سوگند یاد میکنم تاپای جان بدون در نظر گرفتن نژاد ومذهب از جان ومال مردم در برابر اهریمن حوادث حفاظت وحراست نمایم.


مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز