با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:01 روز جمعه بیست و چهارم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکباب مغازه واقع در شهریار،فازیک اندیشه،شهرک مریم،خیابان دانش گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مغازه فوق به علت اتصالی  طعمه حریق شده و منجر به دودگرفتگی مغازه مذکور گردیده بود بود که با تلاش آتش نشانان ضمن اطفاء،از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1080

1081

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:16 بامداد روز جمعه بیست و چهارم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک نفر در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان یاسمن سوم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید محصلی حدودا هفده ساله به علت معیوب بودن قفل در سرویس بهداشتی واحد مذکور محبوس شده بود که با تلاش نیروهای امدادی سازمان و هماهنگی با مالک رهاسازی فرد صورت پذیرفت.

1079

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 07:34 روز پنجشنبه بیست و سوم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک نفر در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،خیابان آتش نشان،مجتمع الماس یکم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مردی حدودا سی و هشت ساله به علت معیوب بودن قفل در اتاق خواب یک واحد مسکونی محبوس شده بود که با تلاش نیروهای امدادی سازمان و هماهنگی با مالک رهاسازی فرد صورت پذیرفت.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز پنجشنبه و جمعه بیست و سوم و بیست و چهارم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق باغ و علفزار بشرح ذیل گزارش  و ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 401 شهریار،601 جعفریه،701 کهنز و 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید حاشیه باغ و علفزار توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

پنجشنبه بیست و سوم خرداد ماه نودوهشت

1-ساعت 11:37 واقع در شهریار،انتهای عباس آباد،روبروی رستوران ارکیده

2-ساعت 20:35 واقع در جاده شهریار به ملارد،پشت تالار چترا

جمعه بیست و چهارم خرداد ماه نودوهشت

3-ساعت 16:08 واقع در شهریار،کهنز،بلوار آزادگان،جنب رستوران سرای

4-ساعت 17:33 واقع در شهریار،شهرک جعفریه،کوی تیسفون،کوچه سبلان

5-ساعت 20:42 واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان بیست متری فرهنگیان

6-ساعت 21:16 واقع در شهریار،بلوار شهید نواب صفوی،خیابان بیست و دو متری محسنی

1078

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:01 روز چهارشنبه بیست و دوم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف دو دستگاه خودرو با یکدیگر واقع در جاده کرج به شهریار،نرسیده به تقاطع غیر همسطح سپاه گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو دستگاه خودرو سبک و سنگین شامل پژو پارس و اتوبوس به علت بی احتیاطی با یکدیگر برخورد نموده که منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع سرباطری،محل جهت انتقال خودرو به پارکینگ تحویل پلیس راهور مستقر در محل حادثه گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:30 روز چهارشنبه بیست و دوم خردادماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان چهارم غربی،کوچه جعفری گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 301 اندیشه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

1077

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:17 روز چهارشنبه بیست و دوم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو  پراید واقع در شهریار،تقاطع غیر همسطح سپاه به طرف کرج،بعد از جایگاه سوخت گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی از مسیر جاده منحرف،وازگون و منجر به محبوس و مصدوم شدن یک نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری  محل تحویل پلیس راهور گردید.

3322

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز چهارشنبه و پنجشنبه  بیست و دوم و بیست و سوم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق باغ و علفزار بشرح ذیل گزارش  و ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 601 جعفریه،101 مرکزی و 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید باغ،حاشیه باغ و علفزار توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1-ساعت 11:30 واقع در شهریار،شهرک والفجر،خیابان هشتم

2-ساعت 16:38 واقع در شهریار،بعد از تقاطع غیر همسطح سپاه به طرف کرج

3-ساعت 18:06 واقع در شهریار،تقاطع غیر همسطح سپاه به طرف کرج،جنب هلال احمر

4-ساعت 19:38 واقع در شهریار،میدان بسیج

5-ساعت 22:45 واقع در شهریار،عباس آباد،خیابان مطهری،روبروی رستوران ارکیده

6-ساعت 02:27 واقع در شهریار،خیابان شیخ طوسی

1016

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:30 روز سه شنبه بیست و یکم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف موتور سیکیلت با خودرو نیسان  واقع در جاده شهریار به ملارد،بعد از وائین گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود.

بر اساس اسن گزارش یکدستگاه موتور سیکیلت و نیسان به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی با یکدیگر برخورد نموده و به منجر مصدوم شدن موتور سوارگردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده وجلوگیری از نشت بنزین وقطع سرباطری فرد مصدوم توسط اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد.

1076

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز