امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:41 روزیکشنبه هشتم مهر ماه نودوهفت با مراجعه حضوری مردی حدودا 25 ساله به ایستگاه 101 مرکزی آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

4275

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:24 روز یکشنبه هشتم مهر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کامیون جرثقیل واقع در جاده ملارد به طرف تقاطع سه سطحه شهید صیاد شیرازی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق  به علتی نامعلوم  از قسمت موتور و زیر اتاق طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:46 روز یکشنبه هشتم مهر ماه نودو هفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مرگ مشکوک شخصی واقع در شهریار،امیریه،خیابان آزادگان گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ ایستگاه 201 امیریه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام و پس از باز نمودن درب منزل توسط نیروی انتظامی مستقر در محل حادثه با جسد مردی حدودا 49 ساله بنام (ن م)مواجه شدند که به علتی نامعلوم فوت نموده بود که پس از تحویل جسد به عوامل انتظامی  آتش نشانان به ماموریتشان پایان دادند.

3322

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز یکشنبه هشتم مهر ماه نودو هفت  مراسم با شکوه روز آتش نشان در سازمان آتش نشانی شهریار با حضور مسئولین شهرستان شهریار(مهندس طاهری فرماندار،مهندس شهبازیان ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر ،مهندس درخشان نسب شهردار،مسئولین ادارات ،مدیران مناطق،نواحی و سازمان های شهرداری و پرسنل سازمان آتش نشانی شهریار برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تقدیر از آتش نشانان شهریار و آتش نشانان داوطلب ،فرماندار ، شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر شهریار بر ضرورت تامین تجهیزات و ادوات آتش نشانی تاکید نمودند.

8323

8331

8338

8334

8333

8337

8324

8325

8326

8327

8329

8347

8348

8349

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با هفتم مهر ماه سالروز ملی ایمنی و آتش نشانی مهندس محمودی شاه نشین نماینده محترم مردم شریف شهرستان های شهریار،قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ،جناب سرهنگ یامینی فرمانده محترم سپاه شهرستان شهریار به اتفاق هیئت همراه با حضور در سازمان آتش نشانی شهریار ضمن گرامیداشت این روز  پیام تبریک خود را به مجموعه سازمان آتش نشانی شهریار اعلام نمودند.

8307

8308

8304

 

8303

8309

8310

8311

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهردای شهریار

همزمان با فرا رسیدن هفتم مهرماه سالروز ملی آتش نشانی و ایمنی نمایشگاهی از توانمندی ها و تجهیزات جدید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار برگزار گردید.

علاقه مندان میتواند  تا تاریخ سیزدهم مهر ماه نودوهفت  از ساعت 07:30 الی 16:00 ازمحل نمایشگاه فوق واقع در ایستگاه مرکزی سازمان آتش نشانی شهریار واقع در شهریار،بلوار شهداء بازدید نمایند.

8302

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز شنبه هفتم مهر ماه نودوهفت مصادف با روز آتش نشانی و ایمنی در جلسه ای با حضور معاونت محترم عمرانی استانداری تهران،مدیر کل محترم شهری و شوراها،شهرداران و مدیران و روسای آتش نشانی های 42 شهر استان از آتش نشانان برتر،سازمان برتر و مدیران فعال آتش نشانی های استان تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم سازمان آتش نشانی شهریار به سبب انجام اقدامات شایسته برای دومین سال پیاپی به عنوان سازمان برتر و آقای احمد کریمی رئیس سازمان آتش نشانی شهریار به عنوان مدیر نمونه و فعال و آقای محمد مجتبئی از پرسنل سازمان به عنوان یکی از آتش نشانان برتر انتخاب و معرفی شد.

8312

8313

8314

8315

8316

8317

8319

8320

8321

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

به مناسبت فرا رسیدن روز آتش نشانی وایمنی مهندس درخشان نسب شهردار شهریار پیامی صادر نمود که به شرح ذیل می باشد:
بسمه تعالی 
هفتم مهر نماد ایثار ، از خود گذشتگی ، شجاعت و ودلاوری است .آتش نشان ها خادمان همیشه آماده و ایثارگرانی هستند که ایمنی، امنیت و آرامش جامعه امروزی مدیون زحمات بی منت آنهاست آنانی که با تکیه برهمت و تلاش و توان ایثارگری نیروهای غیرتمند و جان برکف، به شایستگی عهده دار این مسئولیت خطیر هستند.
ارتقای سطح فرهنگ پیشگیری و افزایش سطح آموزش و مهارت شهروندان به ویژه در مدارس ، دانشگاه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی و نیز برنامه ریزی جهت افزایش تجهیزات آتش نشانی و احداث ایستگاه های جدید از برنامه های محوری شهرداری شهریار دراین حوزه است.
در پایان اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کلیه آتش نشانان خدوم و زحمتکش شهرشهریار ، هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی را صمیمانه به این عزیزان و به خصوص خانواده های شان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی توفیق و سلامتی را برای کلیه آتش نشانان فداکار از خداوند متعال خواستارم.
8296
 
مطالب بیشتر...