امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با هفتم مهر ماه سالروز ملی آتش نشانی و ایمنی رژه ناوگان موتوری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار در سطح شهر با اقتدار کامل برگزار شد.

 8297

8298

8299

8300

8301

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی  کارگاه نجاری مهار گردید.

رخداد این آتش سوزی ساعت 13:19 روز هفتم مهر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اطلاع و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه های 601 جعفریه و 101 مرکزی را به محل حریق واقع در جاده شهریار به طرف ملارد،انتهای بلوار شورا اعزام نمود.

به محض رسیدن آتش نشانان به محل حریق عملیات اطفاء را با ایجاد حلقه محاصره برای کنترل مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش آن به دیگر قسمت ها شروع نمودند و سرانجام   حریق بطور کامل مهار و خاموش گردید.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریاردر حال بررسی می باشد.

8341

8343

8345

 

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در آستانه فرا رسيدن هفتم مهر روز ملي آتش نشانی و ایمنی، آتش نشانان شهریار با لباس هاي فرم آتش نشاني در نماز جمعه این هفته شهریار حضور پر شوري داشتند.

 روز جمعه ششم مهر ماه نودوهفت آتش نشانان شهریار با حضور حداکثری در نماز جمعه این هفته همسویی و وحدت خود را با سایر اقشار جامعه به نمایش گذاشته و همراه با مردم شهيد پرور شهریار به اقامه پر فیض نماز جمعه پرداختند.

بر اساس این گزارش  رئیس، معاونین ، روسای ایستگاه ها و جمع کثیری از پرسنل سازمان آتش نشانی شهریار ضمن اجرای فریضه عبادی و سیاسی نماز جمعه به امامت حجت الاسلام سالمی امام جمعه محترم شهریار با آرمانهای رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی  حضرت آیت ا... خامنه ای تجدید میثاق نمودند.

8285

8286

8287

8288

8289

8290

8291

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:18 روز پنجشنبه پنجم مهر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق حاشیه باغ واقع در شهریار،بلوار آزادگان گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید حاشیه باغی توسط افرادی ناشناس طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

8098

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:24 روز پنجشنبه پنجم مهر ماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن یک قلاده گربه در زیر یخچال یکباب مغازه واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان شهید دکتر قریب گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قلاده گربه در زیر یخجال مغازه فوق محبوس شده که با تلاش آتش نشانان و با استفاده از تجهیزات رها سازی گربه های مذکور صورت پذیرفت.

7004

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:26 روز پنجشنبه پنجم مهر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پراید واقع درجاده شهریار به طرف تهران،نرسیده به ورودی شهرقدس،روبروی پلیس راه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و  در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه خودرو پراید به علتی نامعلوم  ازمسیر جاده منحرف،واژگون و منجر به محبوس و مصدوم شدن چهار نفر گردیده بود  که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد محبوس از داخل خودرو خارج و جهت ادامه درمان تحویل اورژانس 115 و محل تحویل پلیس راهور گردید.

3322

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:09 روز پنجشنبه پنجم مهر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار لانه گذاری زنبور در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان لاله یکم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد ونجات ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید تعداد کثیری زنبور در بالکن یک واحد مسکونی اقدام به لانه گذاری نموده بودند و موجب سلب آسایش ساکنین گردیده بود که در این عملیات آتش نشانان نسبت به جمع آوری کندو فوق اقدام نمودند.

8284

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:02 روز پنجشنبه پنجم مهر ماه نود و هفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق بالکن یک واحد مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دهم شرقی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سیلندر پیک نیک در بالکن یک واحد مسکونی  طعمه حریق شده  که  با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهر ماه سالروز ملی آتش نشانی و ایمنی با حضور آتش نشانان شهریار مراسم گلباران مزار شهدا امامزاده اسماعیل ،عباس آباد شهریار و همچنین بهشت رضوان با نثار گل و قرائت قران برگزار گرديد.

8283OO

 

8277

8278

8279

8280

8281

8282.

مطالب بیشتر...