با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:54 روز سه شنبه دوازدهم شهریور ماه نودوهشت با مراجعه حضوری مردی حدودا  28 ساله به اورژانس بیمارستان امام سجاد(ع) شهریار  که یک حلقه انگشتر درانگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله پس از هماهنگی با سامانه 125 امدادگران ایستگاه 101 مرکزی به کمک شخص مذکور رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده ازدستگاه انگشتربر و دیگر تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر کرده و انگشت دست این شخص را آزاد کردند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

1508

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

اقدامات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در ماه محرم به شرح ذیل:

1-بازدید از مساجد،حسینیه ها و تکایا و همکاری جهت شارژ خاموش کننده های آتش نشانی

2-استقرار آتش نشانان در محل های پر جمعیت با هدف تامین ایمنی عزاداران

3-نصب بنر ماه محرم و سیاه پوش نمودن کلیه ایستگاه های سازمان آتش نشانی شهریار به پرچم مشکی

4-برگزاری مراسم زیارت عاشورا به همراه عزاداری در دهه اول ماه محرم با حضور آتش نشانان شهریار در محل ایستگاه مرکزی سازمان

1503

1504

1505

1506

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت  10:16 صبح روز دوشنبه دوازدهم شهریور ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع در شهریار،امیریه،خیابان 15 متری شهداء،جنب مسجد حضرت ابوالفضل(ع) گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 201 امیریه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از قسمت موتور طعمه حریق شده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری بعمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین میزان خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

1502

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با آغاز ماه محرم کارشناسان حوزه پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار به جهت حفظ ایمنی عزاداران حسینی از ایستگاه های صلواتی سطح شهر بازدید و نسبت به ارائه نکات ایمنی به متصدیان امر و بررسی وضعیت ادوات و تجهیزات آتش نشانی موجود در این اماکن اقدام نمودند.
1499

1500

1501

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

مسلم شاکر آتش نشان شهریار با حضور در مسابقات قهرمانی کشوری تاپ کیک بوکسینگ به میزبانی استان البرز  در وزن 65 کیلوگرم در شهریور ماه 98 موفق به کسب مدال نقره مسابقات مذکور گردید.

1498

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:18 روز دوشنبه دهم شهریور ماه نودو هشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گیر کردن پای محصلی در داخل پل آهنی واقع در شهریار،شهرک شاهد،خیابان یاس غربی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید پای محصلی حدودا 12 ساله در داخل پل فلزی گیر کرده که با تلاش آتش نشانان بوسیله تجهیزات نجات پای فرد آزاد و رها گردید.

1496

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 19:51 روز دوشنبه دهم شهریور ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کابل برق یک مجتمع  مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی ،خیابان کوثر دوم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 301 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کابل های برق برق مجتمع فوق  به علتی اتصالی طعمه حریق شده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1494

1495

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

یک واحد مسکونی که دچار نشت گاز شهری شده بود با تلاش آتش نشانان از بروز انفجار و آتش سوزی در آن جلوگیری شد.

پس از اطلاع رسانی  به سامانه 125 آتش نشانی شهریار بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را ساعت 14:09 روز یکشنبه دهم شهریور ماه نودوهشت به محل مورد اشاره واقع درشهریار،خیابان انقلاب،کوچه اصرار اعزام نمود.
بر اساس این گزارش به علت باز بودن شیر گاز شهری  که در فضای منزل انتشار پیدا کرده بود و احتمال وقوع حادثه برای ساکنین وجود داشت آتش نشانان دراولین مرحله از ادامه نشت گاز و بروز انفجار و آتش سوزی جلوگیری نمودند و پس از ایمن سازی کامل محل به مالک واحد مذکور توصیه های لازم ارائه گردید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:06 روز یکشنبه دهم شهریور ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار انفجار منجر به حریق در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک رفاه،کوچه یاس گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گرید یک واحد مسکونی به علت نشت گاز شهری منجر به انفجار،حریق وسقوط پنجره بر روی یکدستگاه پژو پارس پارک شده در خیابان و بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن اطفاء حریق محل مذکور ایمن سازی گردید.

خوشبختانه این انفجار مصدومی نداشته است.

1480

1481

1482

1483

1484

1485

1486

1487

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز