با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 07:41  روز دوشنبه دوازدهم فروردین ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق اتاقک داخل باغ واقع در شهریار،بلوار آزادگان،خیابان فاطمیون گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید اتاقکی در داخل باغ به علتی نامعلوم طعمه حریق شده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش به باغ و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

 

657

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 04:35 صبح روز یکشنبه یازدهم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکباب کارگاه خیاطی واقع در شهریار،شهرک وائین،خیابان بعثت دوم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کارگاه خیاطی فوق به علتی نامعلوم  طعمه حریق شده  که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:02 روز یکشنبه یازدهم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو پژو پارس واقع درشهریار،امیریه،شهرک ممتاز،خیابان شهید رجائی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 201 امیریه  را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از قسمت داشبورد طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریار تحت بررسی می باشد.

661

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 20:19،19:04،07:59،20:46 روز یکشنبه،دوشنبه و چهارشنبه یازدهم،دوازدهم و چهاردهم فروردین ماه نودوهشت طی چهار مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن شش نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان هشتم غربی 2-شهریار،خیابان شهید طباطبائی،نبش کوچه زمزم 3-شهریار،رضی آباد بالا،روبروی آتش نشانی 4-شهریار،امیریه،خیابان صاحب الزمان(عج)،کوچه عطائی گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 301 اندیشه،401 شهریار،801 رضی آباد و 201 امیریه را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و شش نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

8001

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

از روز شنبه دهم فروردین لغایت چهارشنبه چهاردهم فروردین ماه نودو هشت  چندین مورد آب گرفتگی در معابر و منازل به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل  نسبت به تخلیه آب و بازگشائی جوی های آب اقدام نمودند.

1-ساعت 14:59 روز شنبه دهم فروردین آبگرفتگی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان سیزدهم غربی

2-ساعت 17:47 روز یکشنبه یازدهم فروردین آبگرفتگی پارکینگ یک مجتمع مسکونی واقع در شهریار،شهرک کاروان،نبش خیابان گسترش

3-ساعت 17:57 روز یکشنبه یازدهم فروردین آبگرفتگی حیاط یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت پنجم،کوچه سپیدار

4-ساعت 11:49 روز سه شنبه سیزدهم فروردین آبگرفتگی پشت بام یکباب مغازه واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،فواصل خیابان سعدی چهارم و ششم

5-ساعت 20:43 روز سه شنبه سیزدهم فروردین آبگرفتگی دو واحد مسکونی به علت بازماندن شیر آب روشوئی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،کوچه مبین

6-ساعت 20:53 روز سه شنبه سیزدهم فروردین نشست چاه یکباب منزل مسکونی در اثر بارش باران و شسته شدن خاک اطراف آن واقع در شهریار،بلوار رسول اکرم(ص)،کوچه سروش

7-ساعت 18:36 روز چهارشنبه چهاردهم فروردین آبگرفتگی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان بهاران

 643

648

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:51 روز شنبه دهم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق یکدستگاه خودرو تیبا واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان شاهد غربی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 301 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق  به علتی نامعلوم  از قسمت موتور طعمه حریق شده که بخشی از حریق قبل از اطلاع به آتش نشانی توسط افراد حاضر در محل کنترل و آتش نشانان ضمن اطفاء کامل وایمن سازی توصیه های لازم را به مالک خودرو مذکور ارائه نمودند.

644

645

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

یکدستگاه خودرو پژو 405  که دچار نشت گاز CNG شده بود با تلاش آتش نشانان از بروز انفجار و آتش سوزی در آن جلوگیری شد.

پس از اطلاع رسانی  به سامانه 125 آتش نشانی شهریار بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را ساعت 23:25  روز پنجشنبه هشتم فروردین ماه نودوهشت به محل مورد اشاره واقع درشهریار،خیابان انقلاب،روبروی مسجد حاج حسن اعزام نمود.
بر اساس این گزارش یکدستگاه خودرو پژو 405 که دچار نشتی گاز CNG شده بود و احتمال وقوع حادثه برای خودرو مذکور وجود داشت آتش نشانان دراولین مرحله از ادامه نشت گاز و بروز انفجار و آتش سوزی جلوگیری نمودند و پس از ایمن سازی کامل محل به مالک خودرو مذکور تاکید گردید در اولین فرصت نسبت به رفع سیستم گازرسانی خودرو فوق اقدام نماید.

646

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:29 روز پنجشنبه هشتم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار نشست چاه فاضلاب در جلوی درب یکباب منزل مسکونی  واقع در شهریار،ابراهیم آباد،خیابان دوازده متری بسیج،کوچه یاس گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود  و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید چاه فاضلاب در جلوی درب ملک فوق نشست کرده  که ضمن ایمن سازی کامل و محصور نمودن محل با نوارخطر  و اخطار ،توصیه های لازم به ساکنین  مبنی بر هماهنگی سریع با مهندسین ناظر در این زمینه صورت پذیرفت.

 

649

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

همزمان با فرا رسیدن سال نو و در راستای اجرای مصوبات ستاد استقبال از بهار شهرداری شهریار،ایستگاه سیار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار از تاریخ یکم لغایت شانزدهم فروردین ماه نودوهشت جهت ارائه خدمات ایمنی به شهروندان و مسافران نوروزی در محل میدان نماز شهریار مستقر است.

664665

666

667

 

 

 

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز