با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

طی تماس تلفنی با سامانه  125 مشاهده ماری  گزارش گردید، پس از دقایقی نجاتگران اتش نشان در محل حضور پیدا کرده و توانستند مار را قبل  اینکه مشکل ایجاد نماید را بگیرند .

سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار امادگی خود را جهت ثبت نام  در دوره های اتش نشانان داوطللب  به منظور ارتقاء و بالا بردن سطح کیفی و عملی شهروندان عزیز اعلام میدارد . افراد متقاضی می توانند تا پایان تیر ماه ثبت نام نمایند .

شرایط افراد متقاضی :

-دارا بودن سن بالای چهارده سال بدون محدودیت

-دارا بودن سلامت جسمانی کامل

لطفا جهت کسب اطللاعات بیشتر به امور اداری سازمان ، و یا با شماره تلفن 3222122 تماس حاصل نمائید .

آمار عملکرد چهارشنبه آخر سال مورخ 24/12/1389 :
نیروهای آماده عملیاتی 80 نفر.
خودروهای عملیاتی  20 دستگاه.
حوادث گزارش   14 مورد.
حریق  12 مورد.
حادثه  2 مورد.
آمار مصدومین در محل حادثه 4 نفر

ادامه مطلب...

حادثه ای در روز سه شنبه مورخ 24/12/1389:
متاسفانه در اثر عدم اجرای صحیح دودکش بخاری به صورت استاندارد دو نفر دیگر در روز گذشته مورخ 24/12/1389 فوت شدند. طبق گزارشات بعمل آمده این دو خواهر در اتاقی در حال استراحت بوده اند. که دودکش  وسایل گرمایشی آن منزل به صورت استاندارد نصب نشده و باعث مرگ این دو خواهر هفده و بیست و سه ساله گردید.

ادامه مطلب...

با توجه به اهمیت موضوع از ساعات اولیه روز سه شنبه تاریخ 24/12/1389 تا بامداد روز بعد به جهت جلوگیری و مبارزه با حوادث احتمالی کلیه نیروهای این سازمان در هر سه شیفت به صورت آماده باش کامل به محل کار و ایستگاه های آتش نشانی فراخوانده شده و حضور فعال داشتند که از ساعات 15 در 10 نقطه شهر به جهت تسریع در رسیدن به حوادث احتمالی اکیپ های اطفاء و نجات با تجهیزات کامل استقرار داشته اند.

ادامه مطلب...

طبق تماس تلفنی با سامانه 125سازمان آتش نشانی شهریار انفجاری در شهریار – خیابان وحدت اسلامی- طبقه فوقانی صندق باقر العلوم شهریار اعلام گردید. به محض اعلام خبر دو اکیپ فرماندهی و اطفاء حریق به محض اعزام شدند.

 

ادامه مطلب...

طبق تماس تلفنی با سامانه 125سازمان آتش نشانی شهریار انفجاری در فاز یک اندیشه- خیابان سیزدهم شرقی اعلام گردید که به محض اعلام خبر دو اکیپ فرماندهی واطفاء حریق به اعزام شدند.
در این حادثه در اثر موج انفجار شدید شیشه های یک مجتمع مسکونی 3 طبقه و 2 واحد تجاری همجوار شکسته و باعث رعب و وحشت اهالی و منطقه گردید.

ادامه مطلب...

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز