با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز پنجشنبه هشتم فروردین ماه نودوهشت و همزمان با سال جدید و در راستای خدمات رسانی بهینه به شهروندان محترم مهندس تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران،مهندس طاهری فرماندار شهریار،مهندس عبدالعلی معاون عمرانی فرماندار، مهندس درخشان نسب شهردار شهریار و هیئت همراه به صورت سرزده از بخش های مختلف ستادی و عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بازدید به عمل آوردند.

637

638

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 01:32 روز چهارشنبه هفتم فروردین ماه نودوهفت با مراجعه حضوری خانمی حدودا 38 ساله به ایستگاه 301 آتش نشانی شهریار(فاز یک اندیشه) که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

4506

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:14 روز سه شنبه ششم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن دو نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،وائین،خیابان بعثت ششم  گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی :شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و دو نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

پس از بارش های شدید روز گذشته و استفاده حداکثری از تجهیزات سازمان،آتش نشانان شهریار در حال آماده سازی تجهیزات جهت رفع آبگرفتگی ها در حوادث احتمالی آتی میباشند.

636

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:37 روز سه شنبه ششم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن چهار نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،کوچه شهید زمانپور گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی :شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و چهار نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز سه شنبه ششم فروردین ماه نودو هشت  چندین مورد آب گرفتگی در معابر و منازل به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل و نظارت مستقیم مهندس کریمی رئیس سازمان ضمن اخطار کتبی نسبت به تخلیه آب و بازگشائی جوی های آب اقدام نمودند.

بر اساس این گزارش بیشترین منازلی که دارای طبقات منفی یک، زیر زمین و پارکینگ بودند، دچار آب گرفتگی شدند و تعدادی از خودروها نیز در پارکینگ‌ها گرفتار بودند که آتش نشانان با دستگاه پمپاژ تخلیه آب موفق شدند آب گرفتگی‌ها را رفع کنند.

1-ساعت 12:56 آبگرفتگی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان ششم غربی،کوچه خوش رو

2-ساعت 14:30 آبگرفتگی واقع در شهریار،امیریه،انتهای خیابان 16 متری ولیعصر(عج)

3-ساعت 15:34 آبگرفتگی واقع در شهریار،فاز دو مخابرات،کوچه مهتاب

4-ساعت 16:04 آبگرفتگی واقع در شهریار،میدان نماز به طرف تهران،کوچه باغستان

5-ساعت 17:47 آبگرفتگی واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان دکتر معین

5-ساعت17:38 ریزش چاه در کف پارکینگ یک مجتمع مسکونی واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان شهدای گمنام،خیابان گلستان یازدهم

629

630

631

632

634

635

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

مسلم شاکر آتش نشان شهریار با حضور در مسابقات جهانی WORLD CUP CHAMPION SHIP 2019 به میزبانی شهر باکو کشور آذربایجان در وزن 63 کیلوگرم  در استایل SHOOT KICK BOXING موفق به کسب مدال نقره مسابقات مذکور گردید.

627

626

628

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:26 روز دوشنبه پنجم فروردین ماه نودوهشت با مراجعه حضوری کودکی پنج ساله به همراه خانواده به ایستگاه 201 آتش نشانی شهریار(امیریه)  که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده ازدستگاه انگشتربر و دیگر تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر کرده و انگشت دست این شخص را آزاد کردند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

497

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:23  روز دوشنبه پنجم فروردین ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی  شهریار آبگرفتگی چاهک آسانسور واقع در شهریار،خیابان طالقانی،کوچه ملک محمدی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلا فاصله آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید چاهک آسانسور به علت بارش شدید باران دچار آبگرفتگی شده که با تلاش آتش نشانان با یکدستگاه پمپ کف کش آب از محل مذکور تخلیه گردید.

0.0.0.0

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز