با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به افزایش باران در سال جاری و رویش علف های هرز از روز دوشنبه الی جمعه سیزدهم لغایت هفدهم خرداد ماه نودوهشت چندین مورد آتش سوزی علفزار توسط افرادی ناشناس به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند و از گسترش آتش و بروز خسارت به مزارع و باغ های مجاور جلوگیری به عمل آوردند.

دوشنبه سیزدهم خرداد ماه نودو هشت 

1-ساعت 14:45 واقع در شهریار،میدان فجر

2-ساعت 18:18 واقع در جاده شهریار به طرف تهران،پشت نیروگاه برق

3-ساعت 20:52 واقع در شهریار،شهرک A.S.P

سه شنبه چهاردهم خرداد ماه نودو هشت 

4-ساعت 00:49 واقع در شهریار،روبروی رستوران ارکیده

5-ساعت 02:55 واقع در شهریار،شهرک جعفریه،جنب تالار قصر داریوش

6-ساعت 03:14 واقع در شهریار،کوی والفجر؛خیابان نهم

7-ساعت 13:33 واقع در شهریار،شهرک کمیته،پارک 22 بهمن

8-ساعت 13:41 واقع در شهریار،بلوار رسول اکرم(ص)،کوچه گلدیس

9-ساعت 15:59 واقع در شهریار،بلوار آزادگان،پشت فروشگاه اتکا

10-ساعت 16:13 واقع در شهریار،شهرک بهاران،نبش موتورآب

11-ساعت 17:50 واقع در شهریار،خیابان بابابزرگی

12-ساعت 19:30 واقع در شهریار،انتهای اسدآباد

چهارشنبه پانزدهم خرداد ماه نودو هشت 

13-ساعت 11:06 واقع در شهریار،انتهای اسدآباد،جنب رستوران ارکیده

14-ساعت 12:55 واقع در شهریار،بلوار رسول اکرم(ص)،انتهای کوچه گلدیس

15-ساعت 16:07 واقع در شهریار،کمربندی شهید عباسپور،بعد از پمپ بنزین

پنجشنبه شانزدهم خرداد ماه نودو هشت 

16-ساعت 13:15 واقع در شهریار،قره تپه،کوچه آرش

17-ساعت 15:55 واقع در شهریار،ابراهیم آباد،جنب زمین فوتبال

18-ساعت 19:07 واقع در شهریار،انتهای عباس آباد،نرسیده به تالار ارکیده

19-ساعت 20:56 واقع در شهریار،کهنز،خیابان ملت چهارم

20-ساعت 23:21 واقع در شهریار،شهرک تیسفون

جمعه هفدهم خرداد ماه نودو هشت 

21-ساعت 10:19 واقع در شهریار،میدان حافظ،کوچه توفیق

22-ساعت 12:04 واقع در شهریار،امیریه،جنب ورزشگاه

23-ساعت 13:53 واقع در شهریار،بلوار شهداء،شهرک اداری

24-ساعت 14:14 واقع در شهریار،خیابان آهنگران،کوچه قره گوزلو

1022

1023

1024

1025

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:52 روز  دوشنبه سیزدهم خردادماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،کوچه مومنون گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 401 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ماه رمضان،ماه بندگی خالصانه،ماه نزول قرآن،ماه مناجات وقیام به پایان میرسد،خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند.

همان بندگان مومنی که با کمال حق روزه داری،تلاوت قرآن واقامه نماز وحلاوت مناجات همراه وهم نفسشان در این ایام مبارک بود.

امیدواریم خداوند منان به کرم بی منت خود مارا در زمره این بندگان خالص قرار دهد.

پیشاپیش حلول عید سعید فطر،نماد برجسته رهایی از قیود مادی وعروج در فضای لایتناهی رحمت و آرامش الهی را به همه مسلمین جهان تبریک عرض نموده واستمرار خالصانه بندگی پروردگار متعال ومهربانی وهمدردی با بندگان پروردگار را مسئلت دارم.

انشاء الله که لطافت روح وسرزندگی دل وپرهیز از گناه،به یمن مداومت بر ذکر پروردگار منان وپیروی از سنت پیامبر اکرم(ص) در لحظه لحظه حیات وگوشه گوشه وجودمان جاری و ساری گردد.چرا که بی تردید سعادت و سر افرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چونان ایام این ماه عزیز،اندیشه تنها در عبادت پروردگار منان دارند وخدمتگزاری ومهربانی به خلق او

 

مهندس کریمی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار در پیامی سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت.      

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

1017

متن پیام به این شرح است:

سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد، بر ملت شریف ایران و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت باد.

نام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همواره با نام قائد عظیم الشان آن، حضرت امام خمینی(ره) عجین شده است. بزرگ مردی که تنها به پشتوانه ایمان، اعتقاد و آزادگی و به پشتوانه ملت همیشه در صحنه ایران، کاخ  حکومت ستم شاهی را ویران کرد و فصل نوینی فراروی تاریخ ایران گشود.  امام خمینی (ره) به تأسی از مولای خود امیرالمومنین، شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی (ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

قیام خونین 15 خرداد نیز نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است. روزی که جمعی از مردان و زنان انقلابی و ایثارگر جان خویش در طبق اخلاص نهاده و به تأسی از مولای خود حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و با نثار خون خود سند آزادگی و استقلال مردمان این مرز و بوم را امضاء کردندوامروز بیش از پیش آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان طنین انداز شده و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های سایر آزادیخواهان جهان نفوذ کرده و به ثمر نشسته است.

اینجانب ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر قیام خونین ١٥ خرداد، امیدوارم بتوانیم پاسدار آرمانهای والای امام راحل و خون پاک شهدای والامقام باشیم و برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز پنجشنبه  نهم خرداد ماه نودوهشت همایش مدیریت بحران NERT  (تیم های ملی پاسخ اضطراری) با هدف آموزش مقابله با هر گونه بحران در فرهنگسرای استاد شهریار با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و معاونین، مهندس درخشان نسب شهردار شهریار، دکتر شهبازیان رییس شورای اسلامی شهریار، مدیران مناطق ونواحی ، مدیران عامل سازمانها با سخنرانی خانم افشاری پور طراح و مجری طرحNERT برگزارگردید.

1018

1019

1020

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:42 روز یکشنبه دوازدهم خرداد ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق پیک نیک  در یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،رضی آباد بالا،خیابان فتحعلی بیک گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 801 رضی آباد را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سیلندر پیک نیک  به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

1013

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:47 روز یکشنبه دوازدهم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن شهروندی در یکباب مغازه واقع در شهریار،شهرک صدف،خیابان بیات جنوبی،کوچه لاهوتی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مردی حدودا سی ساله در یکباب مغازه محبوس شده بود که با تلاش نیروهای امدادی سازمان رهاسازی فرد صورت پذیرفت.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به افزایش باران در سال جاری و رویش علف های هرز روزهای یکشنبه و دوشنبه دوازدهم سیزدهم خرداد ماه نودو هشت  چندین مورد آتش سوزی حاشیه باغ و علفزار توسط افرادی ناشناس به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند و از گسترش آتش و بروز خسارت به مزارع و باغ های مجاور جلوگیری به عمل آوردند.

یکشنبه دوازدهم حرداد ماه نودوهشت

1-ساعت 08:35 واقع در شهریار،شهرک تیسفون،جنب ورزشگاه شهید احمد اشرف

2-ساعت 12:01 واقع در شهریار،کهنز،بلوار آزادگان،روبروی میدان میوه و تره بار

3-ساعت 13:29 واقع در شهریار،میدان نماز به طرف محمد آباد،جنب رستوران ارکیده

4-ساعت 15:22 واقع در شهریار،کمربندی محمدآباد،نرسیده به تالار ایران

5-ساعت 16:53 واقع در شهریار،جاده بهاء،کوچه وحدت یکم

6-ساعت 18:41 واقع در شهریار،بلوار علامه طباطبائی،روبروی بلوار نواب

7-ساعت 19:11 واقع در شهریار،کوی تیسفون،نبش کوچه البرز

8-ساعت 20:49 واقع در شهریار،کردزار،کوچه شهید خدادادی نژاد

9-ساعت 21:23 واقع در شهریار،ابتدای دینارآباد

10-ساعت 21:57 واقع در شهریار،دینارآباد،خیابان شهید هفت خانگی،جنب ورزشگاه

دوشنبه سیزدهم حرداد ماه نودوهشت

11-ساعت 04:06 واقع در شهریار،بلوار رسول اکرم(ص)،خیابان شهید رزاق دوست

1014

1015

1016

1011

1012

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:12 روز شنبه یازدهم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق مقداری وسایل در حیاط یکباب منزل مسکونی واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوازدهم غربی،تقاطع خیابان معلم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 301 اندئیشه را با  امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید مقداری وسایل منزل درحیاط یکباب منزل مسکونی به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته وعلت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار تحت بررسی می باشد.

1008

1009

1010

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز