با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 08:36،10:11،16:21،16:04،18:53 روز پنجشنبه و جمعه بیست و هفتم و بیست و هشتم دیماه نودو هفت طی پنج مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن ده نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،فاز یک اندیشه،جنب بانک پارسیان 2-شهریار،وائین،فواصل خیابان میلاد دوم و چهارم 3-شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان هفتم شرقی 4-شهریار،فاز یک اندیشه،فواصل خیابان سیزدهم و چهاردهم غربی 5-شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان چهارم شرقی،کوچه جلال گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 301 اندیشه،101 مرکزی و 401 شهریار را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و ده نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

6

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در راستای اشاعه فرهنگ ایمنی در بین آحاد جامعه با هماهنگی به عمل آمده جلسه آموزش توجیهی و عملی اطفاء حریق جهت 150 نفر از کارمندان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان شهریار طی سه روز متوالی برگزار گردید.

268

265

264

267

269

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:21 روز چهارشنبه بیست و ششم دیماه نودوهفت با مراجعه حضوری خانمی حدودا 22 ساله به ایستگاه 101 مرکزی آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

259

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:34 روز چهارشنبه بیست و ششم دیمه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق کارگاه رنگ چوب واقع در شهریار،بلوار آزادگان،روبروی اسد آباد،بوستان یکم گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 701 کهنز و 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل  راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کارگاه فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

خوشبختانه این حریق مصدومی نداشته است.

255

256

257

258

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با تلاش همه جانبه آتش نشانان، آتش سوزی گسترده تراشکاری مهار گردید.

رخداد این آتش سوزی ساعت 13:13 روز چهارشنبه بیست و ششم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اطلاع و بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه های 801 رضی آباد و 101 مرکزی را به محل حریق واقع در شهریار،رضی آباد بالا،خیابان بقیه الله،خیابان فتح سیزدهم اعزام نمود.

به محض رسیدن آتش نشانان به محل حریق عملیات اطفاء را با ایجاد حلقه محاصره برای کنترل مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش آن به دیگر قسمت ها شروع نمودند و سرانجام پس از یک عملیات فشرده  حریق بطور کامل مهار و خاموش گردید.

علت بروز این آتش سوزی و همچنین خسارت وارده توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی شهریاردر حال بررسی می باشد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 12:41،13:34،00:35 روز چهارشنبه و پنجشنبه بیست و ششم و بیست و هفتم دی ماه نودو هفت طی سه مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن هفت نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،شهرک صدف،خیابان بیات جنوبی،نبش بن بست بهاره 2-شهریار،بلوار آزادگان،روبروی اسد آباد 3-شهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره)،کوچه مائده گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 101 مرکزی،301 اندیشه و 401 شهریار را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و هفت نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:15 روز چهارشنبه بیست و ششم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تخریب کف اتاق یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،رضی آباد بالا،کوچه شهید رضائی گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه های 801 رضی آباد و 101 مرکزی  را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید کف اتاق یکباب منزل مسکونی مخروبه خالی از سکنه به علت شکستگی لوله آب تخریب شده بود که ضمن ایمن سازی کامل ،اخطار کتبی به مالک ملک مذکور ارائه گردید.

260

261

262

263

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به انجام اقدامات یشگیرانه در مجموعه سازمان و پایش مستمر ایمنی حوزه خدماتی شهرداری شهریار و ارائه آموزش های شهروندی خوشبختانه آمار حوادث آتش سوزی های ایجاد شده از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 24 درصد کاهش داشته است.

253

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 17:58  روز سه شنبه بیست و پنجم دیماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن دو نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان دوازدهم غربی،قبل از تقاطع گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 301 اندیشه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و دو نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

49

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز