امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 10:00،10:23،16:38 روز سه شنبه بیست و سوم مرداد ماه نودو هفت طی سه مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن چهار نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،امیریه،کوچه کفاشیان 2-شهریار،خیابان معلم 3-شهریار،چهار راه مخابرات گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 201 امیریه و 401 شهریار را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف وچهار نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

8001

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:37 روز سه شنبه بیست و سوم مرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن پنج نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان شهدای گمنام گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 301 اندیشه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و پنج نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

6

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

در 24 ساعت گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ستاد فرماندهی سازمان 7 بار زنگ ایستگاه های آتش نشانی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق و حوادث به شرح ذیل شدند وضمن امداد رسانی از افزایش خسارت جلوگیری بعمل آوردند.

بیست و یکم مرداد ماه نودوهفت

1-ساعت 13:31 حریق ضایعات واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،خیابان مبین

2-ساعت 14:30 محبوس یک نفر از شهروندان در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان چهارم غربی،کوچه موعود،کوچه مقداد و تحویل شخص مصدوم به اورژانس حاضر در محل

3-ساعت 16:11 نجات یک نفر از شهروندان از داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان شاهد غربی،خیابان میلاد

4-ساعت 16:25 محبوس دختر بچه ای ده ساله در سرویس بهداشتی یک واحد مسکونی به علت معیوب بودن قفل درب سرویس واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،کوچه حسینیه

5-ساعت 16:40 محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل حمام واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان بهار یکم

6-ساعت 20:09 حریق ضایعات واقع در شهریار،میدان نماز به طرف پل ولایت

بیست و دوم مرداد ماه نودوهفت

7-ساعت 03:36 آتش سوزی یکباب مغازه فست فود در فاز یک اندیشه ،فواصل خیابان هفتم و ششم شرقی که منجر به حریق دستگاه ذرت مکزیکی گردیده بود که با تلاش به موقع آتش نشان و بست شیر اصلی گاز از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

0.0.0.0

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

طی هماهنگی به عمل آمده ساعت 10:30 صبح روز یکشنبه بیست و یکم مرداد ماه نودوهفت جلسه تخصصی کارگروه ورزش در محل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار با حضور مهندس مقاری رئیس ستاد هماهنگی آتش نشانان استان تهران با محوریت بالا بردن آمادگی جسمانی آتش نشانان استان تهران در محل دفتر مهندس کریمی برگزار گردید.

8091

8092

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 22:59 روز جمعه نوزدهم مرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف منجر به واژگونی خودرو پراید واقع درجاده کرج به طرف شهریار،جنب ورودی فاز چهار اندیشه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو دستگاه خودرو پراید به علتی نامعلوم با یکدیگر برخورد نموده و منجر به واژگونی یکدستگاه پراید و مصدوم شدن دو نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل آتش نشانی اندیشه گردید.

علت بروز این تصادف توسط پلیس راهور تحت بررسی می باشد.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 12:38 روز جمعه نوزدهم مرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ریزش سقف یکباب ساختمان قدیمی واقع در شهریار،کهنز،خیابان گلستان هشتم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 701 کهنز را  به محل حادثه اعزام و  در بدو ورود مامورین مشاهده گردید به علت تخریب غیر اصولی تیغه ها و دیواره های حمال ساختمان سقف منزل فوق ریزش کرده و خوشبختانه مصدومی نداشته  که ضمن ایمن سازی کامل محیط  توصیه های لازم  و اخطار کتبی به مالک ملک مذکور ارائه گردید.

8087

8088

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 18:30 روز پنجشنبه هجدهم مرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار ترکیدگی لوله گاز واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک امید،خیابان یاس سوم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 301 اندیشه را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید بدلیل  حفاری آب و فاضلاب و برخورد با لوله گاز منجر به ترکیدگی لوله و خارج شدن مقدار زیادی گاز گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل  ومحصور نمودن محل با نوار خطر با همکاری اداره گاز شیر اصلی گاز قطع و از بروز انفجار و حریق جلوگیری بعمل آمد.

8089

8090

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:38 روز پنجشنبه هجدهم مرداد ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق باغ واقع در شهریار،بلوار امیر کبیر،پشت تالار باغ گیلاس گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 701 کهنز را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یک قطعه باغ  به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

8084

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 11:09،19:58 روز پنجشنبه هجدهم مرداد ماه نودو هفت طی دو مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن سه نفراز شهروندان در کابین آسانسور به ترتیب واقع در 1-شهریار،خیابان انقلاب،ساختمان شباهنگ 2-شهریار،شهرک جعفریه،خیابان چهارم شرقی گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های 401 شهریار و 601 جعفریه را به محل های  فوق اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و سه نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

8001

مطالب بیشتر...